Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Najbardziej opłacalne posady w branży informatycznej

Najświeższe wpisy

Wraz z rozwojem technologicznym zmieniają się upodobania na rynku pracy. Duży rozkwit zanotował sektor usług, gdzie zatrudnienie otrzymują zwłaszcza studenci , którzy chcą dorobić sobie na własne potrzeby.
kosmetyczka
Author: Keith Williamson
Source: http://www.flickr.com


Często pozostają jednak w pracy również po skończeniu nauki na ich uczelniach, bo jest to niezwykle szybko rozwijająca się branża.


Wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Source: empak.com.pl


Ludzie podczas pracy przy komputerach
Author: rikkiprince
Source: http://www.flickr.com


Przebija ją tylko sektor komputerowy, który odnotował jeszcze szybszy rozwój. Więcej i więcej korporacji szuka pracowników na takie stanowiska jak copywriter, administrator Windows, specjalista od wideo, programista, czy tzw. social media ninja. Ten ostatni dotyczy zwłaszcza młodych osób, które w naturalny i intuicyjny sposób poruszają się po mediach społecznościowych. Administrują one profilami przedsiębiorstw na Facebooku czy Snapchacie. Dzisiaj bowiem nie można pozwolić sobie na to, aby przedsiębiorstwo nie funkcjonowało w social mediach, ponieważ nie będzie się rozwijać. Praca jako administrator Windows jest jeszcze lepiej wynagradzana. Osoba piastująca tę funkcję zajmuje się między innymi zarządzaniem bazą danych, pomocą techniczną użytkownikom sieci w kwestii systemu operacyjnego, bądź po prostu administrowaniem siecią komputerową. Sporo firm poszukuje również PRacowników na posadę programisty. Często niezgodnie z prawdą sądzimy, że wykształcenie w tym kierunku jest niezwykle trudne do pozyskania. Prawda jest jednak taka, że wystarczy dobrze zapoznać się z językiem programowania, a umiejętności same przyjdą podczas ćwiczeń. Wysiłki włożone w praktyczną naukę programowania niewątpliwie będą odpowiednio docenione przez przyszłych pracodawców.


Branża informatyczna jest chyba w tej chwili najbardziej ciekawą i najszybciej rozwijającą się pośród wszystkich.
Z pewnością jest jednocześnie jedną z tych, w których można zarobić najwięcej, a wiadomym jest, że to ważne kryterium przy wyborze pracy. Na naukę nigdy nie jest zbyt późno, spróbuj swoich sił przy komputerze!