Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Najbardziej znane sposoby na przedłużanie włosów

Najświeższe wpisy

Mnóstwo kobiet chciałoby mieć atrakcyjne, długie włosy. Nie zawsze jednak posiadamy niezbędną ilość cierpliwości na to, aby czekać aż urosną. W takich okolicznościach idealnym sposobem okazuje się być przedłużanie włosów.
Należy jednak przekonać się, jak przedłużać włosy, by zachować piękno i zdrowie włosów przez długi czas.


Sposoby przedłużania włosów zazwyczaj dobierane są przez fachowych fryzjerów, którzy potrafią właściwie doradzić, jaki z nich okaże się idealny dla nas. Obecnie istnieje przynajmniej kilka różnorodnych sposobów przedłużania włosów. W niektórych przypadkach stosowane są specjalne kleje i spoiwa, jakie jednak dla bardzo wielu kobiet okazują się nazbyt szkodliwe dla ich włosów i skóry głowy. Powinniśmy więc przed podjęciem finalnej decyzji rozważyć wszystkie dostępne możliwości.


Jedną z bardzo często stosowanych metod jest przedłużanie włosów stopniowo, poprzez doczepianie następnych cienkich pasemek włosów. Sposób ten jest jednak bardzo wymagający, a sam proces przedłużania włosów trwa bardzo długo. Poza tym wysoki jest również koszt przedłużania włosów w taki sposób.


jak przedłużać włosy
Author: Random Retail
Source: http://www.flickr.com


sposoby przedłużania włosów
Author: Simon_sees
Source: http://www.flickr.com


Następnym sposobem jest przedłużanie włosów metodą keratynową. Złączenie włosów możliwe jest poprzez spoiwo przygotowane na bazie keratyny, która jest naturalnym białkiem stanowiącym składnik włosów. Spoiwo to jest o wiele bardziej bezpieczne aniżeli syntetyczne kleje, które niejednokrotnie mogą być niebezpieczne nie tylko dla włosów, jak i dla skóry głowy.

Jeżeli musisz szybko znaleźć zbliżone materiały dotyczące tego problemu, zobacz dodatkowe info (www.florydabankietowa.pl/) na podobnej stronie.

Keratyna nie uszkadza struktury włosów i nie powoduje reakcji ze skórą.


Znamy bardzo dużo różnorodnych sposobów przedłużania włosów naturalnych. Nie oznacza to jednak, że tego rodzaju zabiegowi może bez żadnych obaw poddawać się każdy. Kobiety, jakie posiadają niezwykle cienkie i słabe włosy, powinny raczej zrezygnować z tej metody na długie włosy. Każdy, kto zdecyduje się na tego rodzaju zabiegi, muszą mieć świadomość tego, że rezultaty z przedłużania włosów mogą utrzymywać się tylko od dwóch do sześciu miesięcy.
Przez ten czas niezwykle istotna jest właściwa pielęgnacja długich włosów, a w szczególności przedłużonych pasemek, aby nie odpadły zbyt wcześnie. To jest idealny sposób na to, aby nasze włosy bez względu na zabiegi prezentowały się idealnie.