Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Najlepsze akcesoria dla maluchów – co zakupić?

Najświeższe wpisy

Dziecko to bez wątpienia ogromna radość, lecz również duże koszty do poniesienia przez rodziców. Szczególnie trudne bywają początki, gdy w krótkim czasie musimy kupić sporo akcesoriów i elementów niezbędnych do opieki nad maluchem. Gromadzenie wyprawki nie jest też prostym zadaniem, bo wymaga długotrwałych wyszukiwań i zwracania uwagi na najróżniejsze szczegóły.


O jakich nabytkach winniśmy pomyśleć?
fotelik samochodowy
Author: Jim Champion
Source: http://www.flickr.com

W głównej mierze potrzebne nam będą wszystkie akcesoria i meble potrzebne w pokoju malucha. O tym myślimy na ogół z dużym wyprzedzeniem, dlatego nie mamy poważniejszych trudności. Kolejnym niezbędnym zakupem jest fotelik samochodowy. Jego zakup jest niezbędny, bo może się zdarzyć, iż z naszym maluchem będziemy musieli dojechać do przychodni. Nie warto więc tego nabytku przenosić na przyszłość. Interesującym modelem może być przykładowo recaro young sport, który cieszy się niezwykle dużą popularnością i odpowiednim stosunkiem ceny do jakości. Oczywiście wybór jest dużo bogatszy, dlatego możemy postawić na odmienny model. Ten, który będzie nam lepiej pasował wizualnie albo będzie miał jeszcze atrakcyjniejsze parametry – załóżmy maxi cosi tobi. Sugerowanie się podczas zakupu cenami nie zawsze prowadzi do dobrego wyboru, dlatego miejmy to w pamięci -


Co ponadto będzie nam potrzebne? Oczywiście wózek. Na rynku dostępnych jest sporo modeli – zarówno jednofunkcyjnych jak i takich, które mogą nam służyć przez sporo lat i pełnić role kilku wózków. Winniśmy się zatem precyzyjnie zastanowić, na czym szczególnie nam zależy i na takiej podstawie wytypować najlepszy model. Rozsądnym typem będzie chociażby quinny zapp, ale jest to w dużej mierze kwestia indywidualnych preferencji. Pamiętać należy też o tym, że dzieci rzeczywiście prędko rosną i nieustannie zgłaszają zapotrzebowania na nowe akcesoria i przedmioty. Potrzebny będzie wkrótce chodzik, koń na biegunach, rowerek biegowy itd. Winniśmy wobec tego już aktualnie stworzyć specjalną rezerwę lub fundusz, jaki będziemy comiesięcznie zasilać określoną kwotą, zobacz: