Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Najlepszy przepis na wakacje spędzone w sposób aktywny i z korzyścią dla figury

Najświeższe wpisy

Nie wszystkim sprzyja leniuchowanie na plaży. Wszystkim, którzy wolą aktywny wypoczynek z wieloma przygodami, warto zasugerować spędzenie wakacji na obozie konnym.

Konie nie bez kozeryuchodzą za najwspanialsze stworzenia na świecie. Szlachetne, ale zarazem wytrzymałe, towarzyszą ludziom od setek lat. Początkowo pomagały w przewozie osób, dziś służą zasadniczo rozrywce. Nieocenione są też w terapii osób chorych. Jazda konna to również (następna strona) znakomity sposób na smukłą, wyprostowaną sylwetkę. Wzmacnia uda, poprawia kondycję i nie pozwala się garbić. Jazda na koniu to także po prostu niezwykłe doświadczenie.

Wszystkim, którzy jeszcze nie mieli okazji jej wypróbować, warto zarekomendować wyjazd na obóz konny. Nie martwmy się, jeśli nigdy przedtem nie siedzieliśmy na koniu. Obóz zaczyna się od nauki prawidłowej postawy i oswojeniu się z koniem. Następnie, przy wsparciu instruktora, wolno krążymy po obwodzie koła. Samodzielna jazda na koniuna otwartej przestrzeni jest ostatnim etapem nauki, ale wbrew obawom, wcale nie musimy na niego długo czekać. Obóz konny to rewelacyjny przepis na wakacje dla aktywnych osób, które chciałyby spróbować nowej formy sportu. Jazda na koniu pomaga zachować szczupłą budowę ciała i prostą figurę. Wzmacnia uda, wzmacnia odporność oraz poprawia samopoczucie.jazda konna
Author: Shannon Veerkamp
Source: http://www.flickr.com
Jest polecana także dzieciom z lekką nadwagą, bo sprawnie i skutecznie spala wiele kalorii. Psychologie twierdzą również, że kontakt ze zwierzęciem zwiększa pewność siebie malucha i wzmacnia jego samoocenę. Organizowane są również specjalne obozy dla chorych dzieci – hipoterapia daje wyjątkowe wyniki. Obóz (zapoznaj się z cenom obozy studenckie: http://steja.pl/letnie-obozy-studenckie) konny to także znakomita możliwość, żeby spędzić trochę czasu na łonie przyrody,daleko od hałasu wielkiego miasta.

Obozy najczęściej prowadzą ośrodki agroturystyczne, które oferują swoim gościom też nocleg oraz posiłki. Obóz konny szczególnie warto polecić osobom aktywnym, które lubią próbować nowych dyscyplin sportu. Szybko poprawi się nasza figura, polepszy kondycja, a lato spędzone na łonie natury to znakomity patent, żeby naładować baterie na cały rok.