Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Najważniejszą sprawą dla każdego rodzica jest zdrowie jego dziecka - należy w mieszkaniu posiadać podstawową apteczkę, aby uchronić swoją dziecinę

Najświeższe wpisy

Małe dzieci często wystawione są na przeróżnego typu zakażenia, gdyż nadal kształtuje się ich system immunologiczny, a one same każdego dnia spotykają się z nowymi bakteriami.


Niektóre infekcje mogą przekształcić się w coś poważnego, wobec tego każda przewidująca matka powinna trzymać rękę na pulsie i w razie konieczności dać odpowiedni środek.


Maluszki często męczą się z powodu kataru. U tak małych dzieci używanie chusteczek nie sprawdza się warto sprawdzić firmę Świataleku.

Pasjonuje Cię omawiana tematyka? Jeżeli tak, to zapraszamy do lektury bardzo podobnego wpisu - on również jest warty zainteresowania.

Z powodu kataru nie mogą SPAć i stale płaczą. Wobec tego możemy wtedy kupić rewelacyjny aspirator Katarek plus dzięki któremu bezpiecznie odciągniemy całą wydzielinę z nosa dziecka. Całe urządzenie wydaje się być niezwykle łatwe w obsłudze i mamy możliwość je normalnie myć, wobec czego jest higieniczne. Aspirator podłącza się do domowego odkurzacza o sile 800-1800 W.
woda jonizowana
Author: Nan Palmero
Source: http://www.flickr.com


U dzieci ważna jest również walka z próchnicą. Dlatego trzeba zamówić Elmex żel do fluoryzacji, który można stosować już po 6 roku życia więcej znajdziesz na stronie Światleku. Pastę należy używać regularnie, identycznie jak pastę do zębów (kup usuwanie zębów na www.aurident.pl...) - czyli umieszczamy na szczoteczkę i myjemy zęby przez około dwie minuty. Dzieci do 8 roku życia po zastosowaniu żelu powinny oczyścić jamę ustną wodą, a starsze osoby nie muszą już tego robić.


Elmex odnawia szkliwo oraz odbudowuje je na długi czas. Dzięki temu będziemy chronić zęby swoje i swojej rodziny. Jest to tym istotniejsze w dzisiejszych czasach, ponieważ współczesna dieta jest szalenie bogata w cukry.