Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Nalewki z podhalańskich gór świetnie smakują i mają drogocenne właściwości lecznicze

Najświeższe wpisy

Domowe nalewki są zawsze wyborowym smakołykiem dla domowników oraz przyjaciół. Przepisy zwykle są od pradziada i w 100% naturalnym produktem, przeprowadzanym domowym sposobem.
nalewki
Author: Aaron Muszalski
Source: http://www.flickr.com
Receptura przechodzi z pokolenia na kolejne pokolenie z niezmiennym przepisem, aby pielęgnować tradycje rodzinną. Nalewka z Poronina sięga lat 30 XX wieku.

Hej, sprawdź to, jeśli jeszcze nie wiesz o tej niesamowitej stronie a zobaczysz, że okaże się ona dla Ciebie bardzo interesująca.

Jest produkowana tradycyjnym domowym przepisem z zastosowaniem cennych ziół i roślin z samego serca tatrzańskich gór. Składniki na nalewki nie tylko wybornie smakują, ale także mają korzystne własności lecznicze. Warto nadmienić o Litworówce wyśmienitej podhalańskiej nalewce sporządzanej według tradycyjnych podhalańskich receptur przy użyciu składnika arcydzięgielu litworu, bardzo rzadkiej rośliny, spotykanej w Tatrach o drogocennych atrybutach zdrowotnych - doczytaj

nalewka w dekoracyjnej butelce
Author: thedabblist
Source: http://www.flickr.com
Nalewka cechuje się korzennym zapachem, jaka jest także wzbogacona smakiem naturalnego miodu. Nalewka ta oddziałuje korzystnie na układ nerwowy, działając uspokajająco i wspomaga w leczeniu migreny, a dodatkowo podsyca trawienie. Dodatkową cenną o ogromnych cechach uzdrawiających oraz olśniewającym smaku stanowi nalewka Litworówka z kwieciem czarnego bzu. Wśród składników znajdziemy także arcydzięgiel litwor oraz żeń-szeń. Siła tych komponentów przynosi mnóstwo dobrodziejstw leczniczych. Reguluje apetyt, działa uspokajająco, a także wzmacnia działanie serduszka i nerek. Nadto kwiat czarnego bzu wspiera w stanach przeziębienia czy też poprawia odporność.

Natomiast reguluje pracę układu pokarmowego, oczyszcza organizm z toksyn, działa bakteriobójczo i przeciwgrzybicznie bądź dopomaga w leczeniu bólów głowy, i działa uspokajająco nalewka Litworówka z liścia arcydzięgla litworu. Cenna nalewka Cytrynówka stanowi tradycyjną nalewką z skrupulatną formułą oraz przepisem z domów przodków zamieszkujących serce tatrzańskich gór. Niesamowity smak cytryny z naturalnym miodem ubogaca przepysznym aromatem oraz smakiem.Może Cię też zainteresować:

Nalewka z Poronina nie tylko jest wzbogacona kapitalnym smakiem, ale też korzystnie oddziałuje na nasze zdrowie. Są też wyborne w charakterze nalewki na prezent, ponieważ wzbogacą smak każdego degustatora. Nalewki na prezent okolicznościowe czy także bez okazji zawsze będą sympatycznym akcentem dla przyjaciół.