Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Naprawdę szczęśliwe dziecko, inaczej na temat tego jakie bajki i motywy bajkowe cieszą się dzisiaj wśród dzieci uznaniem

Najświeższe wpisy

Każdy z nas będąc maluchem oglądał rozmaite bajki. Dzisiaj niewiele się w tej kwestii nie zmieniło. W dalszym ciągu nasze pociechy ochoczo spędzają czas, oglądając przygody swych ulubionych bajkowych bohaterów. Czy Myszka Miki wciąż cieszy się popularnością. Czy Żwirek i Muchomorek to bohaterowie nadal znani naszym dzieciom?
gry dla dzieci
Author: Cristian Bortes
Source: http://www.flickr.com
Z całą pewnością wiele się zmieniło, jeżeli mowa jest o bajkach. Dzisiaj maluchy oglądają bajki nieco inne niż te, które niegdyś sami oglądaliśmy. Nie oznacza to jednak, iż nie ma dzieci, które nie oglądają tych bajek, które oglądali także ich rodzice. Jedną z takich bajek, który nadal zdobywa uznanie najmłodszych jest „Żwirek i Muchomorek”. To bajka zdecydowanie pogodna oraz niezwykle kolorowa . Z pewnością głównie takimi cechami jest ciekawa dla naszych pociech. Dzisiejsza bajką, która wzbudza autentyczny zachwyt dzieci jest świnka Pepa. To bajeczka, której strona graficzna może odrobinę szokować zwłaszcza rodziców.

Czy jesteś zdania ten temat jest niesamowicie ciekawy? Jeśli tak uważasz, to wejdź na polecany tekst - tam odnajdziesz podobnie intrygujące dane.

Świnka Pepa nie przypomina bowiem za bardzo grafiki, którą my znamy z bajek z okresu własnego dzieciństwa. Naszym dzieciom przypada do gustu. Fenomenem będą również bajki Lego. Każdy kogo interesuje temat taki jak bajki Lego musi wiedzieć, że Lego Hero Factory to również ogromny hit pośród współczesnych dzieciaków.


Bajki pełnią w życiu każdego dziecka dużą rolę. Przede wszystkim ubarwiają najlepsze lata dziecięce, lecz również uczą różnorodnych rzeczy. Dzieciaczki z bajek czerpią całymi garściami. Dlatego tak ważne będzie, by wybierać bajeczki dla naszych dzieci z rozsądkiem . Bezsprzecznie pociechy nie mogą oglądać bajeczek, w których znajdują się sceny przemocy i agresji. Tego typu bajki odbiją się wówczas negatywnie na psychice maluszka. Mogą spowodować, że maluch sam będzie zachowywać się bardzo agresywnie. Dlatego nim pozwolimy obejrzeć dziecku jakąś bajeczkę musimy ją dobrze poznać sami. To właściwy sposób, by mieć pewność, iż zawiera ona treści dostosowane dla naszego dziecka.