Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Nasze dzieci przez długi czas chodzą do szkoły - muszą posiadać dobry plecak

Najświeższe wpisy

Zatroszczmy się o zdrowy kręgosłup swych pociech już od najmłodszych lat — zawsze kupujmy certyfikowany plecak.


Biorąc pod uwagę fakt, że nasze szkraby są w szkole codziennie przez niemal całe dzieciństwo, i to, że są zmuszone codziennie nosić do szkoły zestaw nielekkich podręczników, powinniśmy kupić im dobry tornister.


karmienie
Author: AdminOfPlaygroup
Source: http://www.flickr.com
Chodzi wszakże o ich zdrowie. Zdrowy kręgosłup to podstawa. Statystyki w obecnych czasach są zatrważające, gdyż okazuje się, że coraz młodsze szkraby mają znaczne problemy z kręgosłupem i odczuwają duże bóle pleców. Może to spowodować poważne następstwa i skończyć się nawracającymi dolegliwościami w dorosłym życiu. Przez określenie porządny tornister (www.plecaki.com.pl/pl/c/Plecaki-szkolne-dla-dzieci/50), z reguły mamy na myśli ten, który jest dopasowany do pleców malucha. Zatem plecak nie powinien być zbyt wielki i powinien posiadać regulowane szelki. Powinien posiadać też pasek piersiowy, żeby szelki stale się nie zsuwały z ramion — szczególnie u szczupłych maluchów albo zimą ze śliskiej kurtki. Dobrze byłoby, żeby plecak miał wyprofilowane plecy. To najistotniejsze. Tornister - www.plecaki.com.pl/pl/c/Luna/119 - musi być wygodny nie tylko od strony zdrowotnej, ale również od logistycznej. Powinien mieć kilka przegród — na zeszyty i podręczniki, na jedzenie i na rzeczy na W-F. Dodatkowo, musi posiadać też miejsce na butelkę.


Istotnym elementem będzie też uchwyt, żeby plecak można było powiesić na haczyku przy ławce lub w szatni i odblaski, które muszą być wkomponowane w wygląd plecaka tak, by nasz szkrab był świetnie widoczny na ulicy po zapadnięciu zmroku.