Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Nie da się ukryć, żyjemy w ciągłym pośpiechu i w ogromnym stresie

Najświeższe wpisy

W czasach bardzo dużego konsumpcjonizmu, ciągłej rywalizacji i nieustannym dążeniu do osiągnięcia wszystkiego dużo więcej , czasem po prostu nie dajemy rady tego udźwignąć.


Organizm człowieka, chociaż silny, nie za każdym razem nadąża za takim prędkim tempem.
Studencie, zadbaj o swój umysł!
Author: Naturhouse
Source: Naturhouse


Do tego dochodzi bardzo często brak snu, jedzenie w pośpiechu i zaczynamy w pewnym momencie dostrzegać, że po prostu nie dajemy rady.To wywołuje w nas zdenerwowanie, bo przecież do tej pory doskonale dawaliśmy sobie radę ze wszystkimi obowiązkami. Zaczynamy zatem chodzić zestresowani i jeżeli w tym momencie nie dokonamy zmian w naszym życiu, to z upływem czasu grozi nam normalnie nerwica (zobacz przeniesiony tutaj), a ta jest w stanie nas wykluczyć z normalnego życia na faktycznie na długi czas. Niestety, statystyki pokazują jasno - ludzi na nią chorujących stale przybywa. Może objawiać się naprawdę bardzo różnie. Czasem ma charakter emocjonalny, niekiedy somatyczny (objawy cielesne), lecz każdorazowo przysparza wiele trudności z przystosowaniem się do wymagań społecznych, zaburza zdolność uczenia się i koncentrację. Jeśli zatem zdarza Ci się czuć niczym niespowodowany niepokój, bywasz przygaszona czy niestabilna emocjonalnie bezwzględnie sprawdź, czy nie jest to początek nerwicy. Jeżeli akurat w Twoim wypadku potrzebne będzie leczenie nerwicy Warszawa dobrze się do tego nadaje.
Odnajdziesz w tym mieście prawdziwych fachowców, którzy znają się na tym naprawdę doskonale.


Nerwica jest do wyleczenia, ale oczekuje od Ciebie nie tylko chęci, lecz też zaangażowania. Trzeba podjąć leczenie, ponieważ życie z nią nie jest możliwe przez długi czas.