Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Nie masz bladego pojęcia, co podarować bliskiemu chłopakowi w prezencie gwiazdkowym? Zobacz nasze propozycje!

Najświeższe wpisy

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia - to oczywiście znakomity czas, kiedy można odpocząć i spędzać wolny czas z bliskimi, lecz jednocześnie źródło wielu stresów dla tych, którzy nie mają żadnych pomysłów na prezenty bożonarodzeniowe dla swych bliskich.


Kule ortopedyczne
Source: www.foter.com


Jeśli masz w swej rodzinie małe dzieci i nie masz dobrego pomysłu na to, co dokładnie im podarować, wtedy nasz tekst bez wątpliwości Ci pomoże w tegorocznym wyborze prezentów choinkowych - polecam tę bluza w minionki.


Każdy kocha bajki


bluza minionki
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com


Praktycznie każde dziecko ma swoją ulubioną bajkę - jeżeli zorientujesz się, co aktualnie jest na topie, wtedy z pewnością będzie Ci znacznie łatwiej. Obecnie w sklepach można kupić praktycznie wszystko, co obrandowane jest postaciami z ukochanych dziecięcych bajek - przykładowo w większości przedszkoli obecnie najbardziej modna jest bluza Minionki przedstawiająca. Jeżeli postawisz na takie rozwiązanie, wtedy oczywiście niezwykle ucieszysz dziecko, które otrzyma tę bluzę lub pod jego poduszką znajdzie się również koszulka Minionki. Oczywiście jeżeli konkretne dziecko bardziej lubi inną bajkę, wtedy musisz dopasować prezent do jego indywidualnych upodobań - to bez wątpliwości będzie prawdziwy strzał w dziesiątkę! - koszulka minionki.
Spytaj rodziców


Jeśli chcesz sprawić dziecku największą radość, niewątpliwie dobrym pomysłem będzie również zapytanie jego rodziców o to, co dokładnie dać mu w prezencie. Rodzice najlepiej znają potrzeby swoich dzieci, więc w takiej sytuacji zdecydowanie Twój prezent będzie dobrze trafiony w dziesiątkę.