Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Nietrzymanie moczu jako symptom nieprawidłowej funkcjonalności dolnych dróg moczowych

Najświeższe wpisy

Kłopot nietrzymania moczu nie jest wynikiem starzenia się ustroju. Dotyczy zarówno panów, jak i niewiast i jest to przejaw nieharmonijnej pracy dolnych dróg moczowych, to znaczy pęcherza, zwieracza i cewki moczowej.
Tatuaż, tatoo
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Niedogodność ta może być wywołana przez zakażenia układu moczowego, kamicę, rozluźnienie cewki moczowej, zejście pęcherza, zwiotczenie mięśni miednicy, otyłość i zatwardzenia. Bywa również skutkiem zakłóceń hormonalnych, zabiegów urologicznych i przebytych porodów i operacji ginekologicznych.


W rezultacie mięśnie te tracą giętkość i nie zwierają wystarczająco dokładnie przepustu pęcherza. Mocz zaczyna wyciekać naprzeciw woli chorego. Gdy do niekontrolowanego oddawania moczu dochodzi podczas kichania, śmiechu, prędkiego marszu, wchodzenia po schodach, bądź pochylania się, nazywa się to wysiłkowym nietrzymaniu moczu.


Nową procedurą leczenia tej niewygody jest laserowa terapia nietrzymania moczu - nietrzymanie moczu leczenie laserem. Nietrzymanie moczu leczenie laserem jest procedurą bezbolesną trwającą krótko i przynoszący zadowalające efekty. Terapia (zobacz terapeutyczne fale uderzeniowe) jest dedykowana przede wszystkim paniom w młodszym wieku, borykającym się z wysiłkowym nietrzymaniem moczu w stopniu delikatnym i przeciętnym.


Zabiegi z użyciem lasera są coraz częściej stosowane w kraju - obkurczanie pochwy. Obkurczanie pochwy tą metodą daje gwarancję przeprowadzenia zabiegu w sposób skrupulatny, bez krwawienia, bezbolesny.


Obkurczanie pochwy metodą laserową zapewnia prędkie zabliźnianie tkanek, nadzwyczaj prędki przebieg zdrowienia.


Owego gatunku laser skonstruowany został z myślą o zabiegach na obrębie wrażliwych okolic intymnych cechujących się bardzo dużym ukrwieniem.