Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Niskie oprocentowanie depozytów bankowych powoduje, że coraz więcej osób poszukuje innych metod na pomnożenie swoich oszczędności.

Najświeższe wpisy

Taką opcję gwarantuje oczywiście gra na giełdzie, jednak zanim zaczniemy inwestycje, warto się do tego stosownie przygotować.


Łatwy sposób na dodatkowe pieniądze?


Mogłoby się wydawać, że gra na giełdzie nie powoduje większych trudności, a właściwie wybrane CD Projekt akcje mogą stanowić źródło sporych oszczędności.


Trzeba jednak pamiętać, że tego typu inwestycje niosą ze sobą ryzyko równomierne do potencjalnych zarobków, stąd też warto solidnie wszystko przeanalizować przed przystąpieniem do kupna papierów wartościowych. Początkujący z pewnością winni zapoznać się z sugestiami, które dotyczą inwestowania, bądź – jeżeli pozwalają im na to finanse (zobacz forsel) – nająć specjalistę od giełdy. Korzytanie z usług doradcy generuje za sobą większe koszty, aczkolwiek zwiększa szanse na zarobek. Jeżeli z kolei chcielibyśmy spróbować swoich sił na własną rękę, nie zostaje nic innego jak dokształcanie się na podstawie przygotowanych przez fachowców materiałów. Sposobów inwestowania jest wiele. Specjalne portale dedykowane do nabywania walut, czy oferta proponowana przez banki to jedynie dwa przykłady. Niewątpliwą zaletą inwestowania na giełdzie jest różnorodność – możemy realizować transakcje w krótkim czasie, stąd też w zależności od swoich potrzeb czy oczekiwań na pewno wyszukamy najbardziej optymalne rozwiązania.


popularność
Source: www.morguefile.com


lekcja marketingu
Author: Cambodia4kids.org Beth Kanter
Source: http://www.flickr.com


Co mieć na uwadze?


salon
Author: http://www.beton-architektoniczn
Source: http://www.beton-architektoniczny.pl
Ponieważ gra na giełdzie idzie w parze z niemałym ryzykiem, zdecydowanie lepiej będzie na tego typu inwestycje poświęcić nadwyżki finansowe. CD Projekt akcje gwarantują większy zysk, niemniej na wypadek niepowodzenia mogą być przyczyną strat. Sporo ciekawych informacji przeczytasz na tej stronie idź na mój blog. Nie poświęcajmy zatem na inwestowanie wszelkich swoich oszczędności – część z nich lepiej będzie umieścić na bezpiecznej lokacie, a pozostałą przeznaczyć właśnie na inwestowanie. Z całą pewnością nie można inwestować środków, które służą do zaspokajania bieżących potrzeb rodziny. Jeśli nasz wybór okaże się niewłaściwy, stracimy środki do życia. Najistotniejsze jest zatem zachowanie zdrowego rozsądku. Jako że granie na giełdzie może uzależniać, nie lekceważmy istniejących i niepokojących objawów.


Zbytnie szarżowanie pieniędzmi może nie kończyć się dla nas najlepiej, dlatego zawsze trzeba pamiętać w pierwszej kolejności o zachowaniu zdrowego rozsądku.