Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Nowatorska procedura dostępną na rynku to kriolipoliza.

Najświeższe wpisy

Polacy dużą wagę przywiązują do wyglądu. Jakakolwiek nowatorska metoda dostępna na rynku, która dostarcza możność poprawy wizerunku jest chętnie stosowana. Trudność z tkanką tłuszczową mają nie tylko panie, mężczyźni także coraz to nagminniej poddają się zabiegom korygującym posturę.

odchudzanie
Author: Domzdrowia.pl
Source: www.domzdrowia.pl
Innowacyjną metodą osiągalną na rynku jest kriolipoliza. Jest to metoda polegająca na schładzaniu tkanek tłuszczowych w celu wywołania ich rozpadu.Wynikiem zabiegu ma być zmniejszenie tkanki tłuszczowej. Na skutek zamrażania, tłuszczowce z komórek tłuszczowych są uwalniane i przesyłane przez system limfatyczny. Lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują się w większej temperaturze niż pozostałe komórki zawierające wodę. Dzięki temu kriolipoliza niszczy wyłącznie komórki tłuszczowe, a chroni pozostałe tkanki.

Zabieg jest nieinwazyjny i raczej bezbolesny, aczkolwiek można wyczuć zimno i odczucie zasysania skóry. Mogą pokazać się zaczerwienienia i siniaki (zerknij na: ). Kriolipoliza polega na przykładaniu do wyłowionego obszaru szczególnego aplikatura. Głównym celem zabiegu jest takie ochłodzenie komórek tłuszczowych, aby spowodować ich obumarcie. Zamrożone komórki tłuszczowe powoli są usuwane i wydalane z ustroju, dzięki czemu z tygodnia na tydzień po zabiegu grubość tkanki tłuszczowej zmniejsza się.

Kriolipoliza jest przeprowadzana w gabinetach medycznych specjalizujących się w zabiegach kosmetycznych. Strategia ta nie jest jeszcze szeroko znana i stosowana, jednak w większych miastach na pewno osiągalna. Następstwa nie są widoczne od razu. Trzeba czekać parę miesięcy, aby organizm pozbył się osłabionych w trakcie zabiegu komórek tłuszczowych. Są one likwidowane z ciała stopniowo, w trakcie procesu metabolicznego ciała, tak samo jak tłuszcze wywodzące się z jedzenia. Nie prędzej niż po czterech miesiącach jest możliwość spostrzegać końcowy wynik zabiegu.



dieta, odchudzanie
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Kriolipoliza nie jest polecana dla osób które, pragną się pozbyć tkanki z znaczących przestrzeni ciała. Rezultaty takiego zabiegu najlepiej widać na drobnych sferach. Zabieg sposobem kriolipolizy jest zazwyczaj stosowany w trzech obszarach, na brzuchu, plecach i dolnej partii bioder i górnej partii ud.