Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Nowe oblicza mody

Najświeższe wpisy

Na co dzień musimy starać się jak najlepiej wyglądać, bez względu na to, czy nam się chce, czy nie chce. Atrakcyjny wygląd liczy się, czy to w miejscu naszej pracy, czy w miejscu zamieszkania. Pośrednio może wpływać na sukces towarzyski, dlatego też wielu z nas z każdym rokiem uświadamia sobie coraz bardziej, że warto zatroszczyć się o to, jak postrzegają nas inne osoby.

modelka
Author: ierdnall
Source: http://www.flickr.com
Z chęci zaimponowania innym oraz z chęci pełnego wyrażenia siebie, ludzie sięgają po ciekawe eksperymenty z modą. Były one udane i nieudane, jednak zawsze przyświecał im cel „ujarzmienia” świata ubrań i dodatków. Także i dzisiaj jesteśmy stale poddawani wielu wyborom dotyczący tego, w co się ubierzemy. Świat mody wkroczył w nasze życie i dobrze będzie, jeżeli zastanowimy się nad tym, jak wykorzystać jego atuty. Jeśli zapoznamy się z podręcznikami traktującymi o modzie, to być może już niebawem będziemy znali nie tylko standardowe zasady ubierania się. Dzięki tego rodzaju wiedzy łatwiej nam będzie dokonywać wyborów w sklepach, a cała nasza rodzina zacznie lepiej się ubierać.

Przekonamy się, że buty damskie Converse można nosić nie tylko za młodu, a ubranka dla dzieci już dawno przestały być schematycznymi ciuszkami sprzedawanymi zwykle jedynie w dwóch wariantach kolorystycznych: różowym i niebieskim - . Obecnie my sami możemy decydować też o tym, czy i jak będziemy łamać zasady mody. Za sprawą tego rodzaju odważnych posunięć łatwiej nam będzie oswoić ekstrawagancję i wprowadzić ją na ulice. Gdyby ludzie przestali stale ubierać się schematycznie, świat stałby się bardziej kolorowy, dlatego to my sami wiele możemy zmienić, pokazując się w ciekawych i faktycznie niebanalnych strojach na ulicach.Nie bójmy się być zauważani, w końcu moda to także zabawa! Jeśli należymy do męskiej strony świata, to na pewno zainteresują nas kurtki męskie Olsztyn, czy z kolei bezrękawniki męskie w niestandardowych wzorach - Fasony, barwy, wzory… Sporo jest do odkrycia, dlatego nie obawiajmy się i wyruszmy na podbój świata mody. Nasza oryginalność z pewnością zainspiruje innych, dlatego po prostu się na nią odważmy. Jeżeli nie będziemy sięgać tam, gdzie jeszcze nie sięgaliśmy jak dotąd, to w naszym życiu nic się nie zmieni, a przecież moda może nadać mu barw!