Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Nowe wydanie chirurgii plastycznej

Najświeższe wpisy

Każda kobieta chce wyglądać atrakcyjnie, także jeżeli ukończyła już 50 lat. W tym celu udaje się do kosmetyczki, nabywa kosztowne kremy przeciwzmarszczkowe, chodzi na aerobik, aby nadal mieć ciało dwudziestoletniej dziewczyny.


google
Source: pixabay.com
Lecz nie tylko te części swojego ciała, widziane przez przypadkowych ludzi, pragnie ona w sobie zmieniać. Także mocniej osobiste sfery, dla niektórych pań warte są poprawienia, żeby wyglądały jak dwadzieścia lat temu.


Mowa tu o wargach sromowych. Ostatnimi laty w naszym kraju popularna jest labioplastyka operacja, która pomaga skorygować tą część ciała pań. Gdyż w wyniku porodów oraz rozluźnienia skóry, niektóre panie będą wstydzić się nie bardzo estetycznych warg, które w ogóle nie przypominają tych sprzed kilkudziesięciu lat. Do niedawna, w latach 90-tych tego rodzaju kłopoty były bagatelizowane, lecz dzisiaj ginekologia estetyczna jest tak powszechna, że już nikt nie musi się wstydzić nieatrakcyjnych warg.


śniadanie
Author: Segafredo Zanetti
Source: Segafredo Zanetti
oczy
Author: Sternik
Source: http://www.flickr.com
Myślisz że i tobie przydałaby się labioplastyka, lecz wstydzisz się podjąć tego zabiegu? Niesłusznie, przecież nie różni się on zbytnio od korekcji biustu, mało tego, jest o wiele mniej inwazyjny dla zdrowia. Lecz jako, że dotyczy osobistej sfery kobiecej, budzi dość duże kontrowersje. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś ponad to o tym zagadnieniu, powinnaś odwiedzić klinikę, w której dostępna jest ginekologia estetyczna . Spotkasz tam niezwykle profesjonalny i dyskretny personel. lekarz prowadzący z pewnością będzie biegły w temacie, oraz będzie w stanie odpowiedzieć na poszczególne twoje pytanie.


Labioplastyka jest nadzieją dla kobiet, które po pięćdziesiątce wciąż są aktywne seksualnie, jednak wstydzą się wyglądu swych warg sromowych. Jeżeli jesteś jedną z tych osób umów się na wizytę w klinice, ginekolog odpowie na twe pytania, rozwiewając na pewno wszelkie twoje wątpliwości.