Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Objawy i sposoby leczenia łysienia plackowatego

Najświeższe wpisy

Są trudne do wyleczenia choroby, które potrafią przynieść ze sobą poważne kłopoty i dyskomfort. Jedna z nich to chociażby tak zwane łysienie plackowate, dotykające zarówno małe dzieci, mężczyzn, jak również i kobiety, które mają z tym niezwykle duży dylemat oraz spędzenie większości czasu na leczeniu.
Mimo wszystko, trzeba podkreślić, że łysienie da się wyleczyć, lecz metody terapii są zależne od wieku oraz stopnia zaawansowania choroby.


Dieta dla maturzysty
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu


Choroba ta pojawić się może u ludzi w każdym wieku, lecz łysienie plackowate u kobiet jest największym problemem, w szczególności u ludzi poniżej 20. roku życia. Jest to jedna z najczęściej występujących przyczyn utraty włosów, z kolei osoby, które udają się z podobnym problemem do lekarza specjalisty to aż dwa procent wszystkich pacjentów.

Czy ten wątek wpadł Ci w oko? Jeżeli tak, to pójdź do oferty (http://www.nellfit.pl/14-masla-i-kremy-orzechowe) i przeczytaj informacje, w które bogaty jest inny serwis.

Najczęściej łysienie plackowate jest przejściowe, jednak zdarza się, że może zostać na stałe - dotyka szczególnie skóry głowy, lecz może też pojawić się w innych partiach ciała, na których znajdują się włosy. Łysienie plackowate dzieli się na trzy odmiany, ale - co ważniejsze - może zdarzyć się, że włosy nie odrastają albo żadne leczenie nie pomaga. Przyczyny są różne, od stresu aż związane z gruczołami zaburzenia, jednak istnieje wiele możliwości leczenia.


Jeden z nich to przeszczep włosów, który wielu osobom pomaga w powrocie do normalnego życia. Jest to zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który pomaga uzupełnić ubytki włosowe, powstające z powodu wyłysienia.
Polega on na pobraniu kawałka skóry z tyłu części głowy, a później pocięciu go na mniejsze części, by potem wszczepić je w okolicy nieowłosione. Jeśli interesuje kogoś przeszczep włosów Katowice są w posiadaniu najlepszych klinik, które świadczą taką usługę. Z pomocą przeszczepu można znów cieszyć się pięknymi włosami.