Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Odkryj najtrafniejszą drogę kariery

Najświeższe wpisy

Obecnie, dziedzina IT daje nieograniczone szanse, a więc opłaca się robić karierę w takiej dziedzinie. Nie każdy jednak wie, że dziedzina IT, to grupa najróżniejszych zawodów, o przeróżnych perspektywach.
oferty pracy
Author: romana klee
Source: http://www.flickr.com


I aby zacząć pracę w IT, bynajmniej nie musisz być profesjonalistą od programowania.


Twoja kariera w it może się rozpocząć od stanowiska help desk, czyli od pracy, która polega na notowaniu błędów od użytkowników i notowaniu ich w systemie albo telefonicznym udzielaniu wsparcia.

Gdy uznasz, że omawiany w tym serwisie post jest wartościowy, kliknij ten link, a przeczytasz więcej pożyczka pod hipotekę tego typu tekstów!

Nie musisz także posiadać profesjonalnych umiejętności, aby zostać testerem oprogramowania, a jest to wspaniała opcja, żeby uczyć się specjalistycznego programowania na przyszłość. Nie da się zaprzeczyć, że to właśnie programistom, branża it ma sporo do zaproponowania. Jednak kiedy nie wiesz jak programować masz szansę być project managerem, i kierować procesem budowania oprogramowania, powinieneś jednak znać metodologię ITIL.


Gdy zaś świetnie posługujesz się arkuszami wyliczeniowymi i umiesz analizować, możesz zacząć karierę w handlu elektronicznym. W branży nieodzowne są także osoby związane z marketingiem, albowiem oprogramowanie potrzeba spieniężyć. Jak można dostrzec kariera w it, to dość spory wachlarz zawodów, dostępnych nie jedynie dla wąsko zdefiniowanych fachowców.
Nowe Technologie, to kariera na całym globie, dobre zarobki i atrakcyjne projekty, a dróg kariery jest sporo, więc jeśli jesteś kreatywny i masz nieskrępowany umysł, możesz starać się krok po kroku wspiąć się na szczyt.