Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Opis najważniejszych zalet, jakie mają stomatologiczne implanty, w jaki sposób są one mocowane w szczęce.

Najświeższe wpisy

Utrata zęba wcale nie będzie oznaczała tego, że do końca życia będzie się chodzić z dziurą po nim. Nowoczesna stomatologia oferuje wiele metod na to, aby brakujące ubytki jakoś uzupełnić, a ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem się cieszą implanty.


Ich popularność cały czas rośnie, pomimo że nie zaliczają się do metod tanich. Wybierając tego typu zabieg przeważnie trzeba się liczyć z kosztem co najmniej kilku tysięcy, ale jeżeli wszystko przebiegnie pomyślnie, to implant będzie służył często do końca życia. Implanty (polecana witryna: https://www.radom.centrumdemed.pl/ceny-implanty/) Radom to po prostu odpowiednio zaprojektowane i wytworzone śruby z tytanu, które są wszczepiane w kości szczęki - Wybór tytanu jest nieprzypadkowy, gdyż materiał ten jest niezwykle wytrzymały, a jednocześnie jest bardzo dobrze tolerowany przez ludzkie organizmy.


na basenie - Hiszpania
Author: Fresco Tours
Source: http://www.flickr.com


Uzupełnienie zębów przy pomocy implantów rozpocząć należy od wizyty u lekarza, jaki takimi rzeczami się zajmuje. Na podstawie wykonanych badań kości i wymagań pacjenta zaproponowane zostaje odpowiednie rozwiązanie. Przy pojedynczym ubytku przeważnie na śrubie umieszczana jest korona, która będzie w zasadzie nie do odróżnienia od normalnego zęba. Jeśli ubytki są większe wybiera się inną opcję, mianowicie na śrubie zostaje osadzony specjalny most - .
Samo umieszczenie implantu jest stosunkowo prostym zabiegiem, polega na przecięciu dziąsła, wykonaniu niewielkich otworów w kości i wstawieniu śrub. Kolejne kilka miesięcy będzie trwał proces zrastania implantu z kością, a następnie przystąpić można do odbudowy brakujących zębów.