Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Organizacje Pożytku Publicznego (OPP) - Właściciwie jakiej organizacji dać 1% daniny

Najświeższe wpisy

Chciałbyś oddać 1 procent swojego podatku? A myślałeś, jak to w zasadzie zrobić? Ten maciupki tekst jest dla Ciebie.


Od wiosen Organizacje Pożytku Publicznego - zwane w skrócie OPP - są dokonywane w indywidualnym intencji - by Dopomagać osobom, które same sobie dopomóc nie umieją, bądź nie mogą.
Broszury reklamowe
Author: Charles Clegg
Source: http://www.flickr.com


Dzieci, ludzie starsze, zwierzęta, miejsca, w których stacjonują niezamężne mamy - to tylko kawałek opcji które masz, aby dać swój 1%. Jest duża ilość opcji przekazania organizacji funduszy, więc dlaczego nie wskazać faktycznie 1 procent podatku? Rezultat jest bardzo prosta - czynisz to, gdy wypełniasz swoje pisane co roku rozliczenie podatku PIT, a wypełnienie jeszcze jednej kolumny na papierze nie pochłonie ci wiele godzin. Wbrew fasadzie, ta godzina będzie spożytkowany w szczytnym celu - w celu Pomocy potrzebującym. Świadomość uczynienia czegoś wspaniałego, w każdej chwili pozostawia w środku bliznę, tworząc półuśmiech na twarzy - czemu miałbyś tego nie doznać? Dla niejednego, nasz jedyny malutki procent, jest szansą wyjścia na prostą, może po prostu odsieczą w niełatwej chwili życiowej. Oczywiście, nie musisz oddawać własnego 1%, ale dlaczego nie zaoferować pomocy organizacji, kiedy praktycznie nic was to nie kosztuje? także osoby które są na rencie bądź emeryturze, które same wypełniają własne PIT-y, mogą oddać własny 1 procent podatku, a więc dlaczego nie Wy?
Jeśli w tym momencie myślisz, czy oddać 1 procent podatku, pomyśl, czy Wy kiedyś nie będziesz potrzebował takiej pomocy. Może taki 1% pomoże kiedyś i Wam?