Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Ozdoba , która pozostanie na ciele na zawsze

Najświeższe wpisy

Gdy myślimy o zrobieniu sobie tatuażu, to trzeba mieć pewność, że faktycznie chcemy go posiadać. Oczywiście w tych czasach możemy dokonać laserowego usunięcia tatuażu, jednak to bez sensu. Dlatego tatuaże robi się na całe życie, nie zapominajmy o tym.

Ale nim podejdziemy do tematu tatuażu, to trzeba mieć ukończone osiemnaście lat. Chyba, że przyjdziemy z prawnym opiekunem. Poza tym trzeba też mieć świadomość, jaki chcielibyśmy posiadać wzór i do jakiego studia wyruszymy. Trzeba również pamiętać, że potrzebne są środki finansowe, bo zrobienie porządnego tatuażu kosztuje. Poza tym, jeżeli nasz wzór będzie duży, to musimy pamiętać o tym, że będzie trzeba przyjść na kilka sesji. Dlatego będzie trzeba poza pieniędzmi mieć też czas na następne sesje.

Porządne studio tatuażu
Tatuaże
Author: Heidi Rewell
Source: http://www.flickr.com
Gdy myślimy o tym, by zrobić sobie tatuaż to warto pamiętać, że jest wiele miejsc, gdzie można zrobić tatuaż. Trzeba najpierw zobaczyć, jakie tatuaże zostały już zrobione w studio do którego chcemy pójść i wtedy podjąć decyzję, czy jest to najlepsze studio tatuażu, czy jednak musimy postawić na inne studio. Najlepsze studio ( szczegółów) to takie, w którym ciągle pojawia się wielu ludzi i tatuażysta naprawdę zna się na rzeczy. Trzeba brać pod uwagę również czy przestrzega się tam zasady BHP, bo wiadomo, że tatuaż ma nam dać szczęście, bez kłopotów zdrowotnych. Wiadomo, że , kiedy jesteśmy laikiem nie zawsze musimy wiedzieć, w którym studiu wszystko będzie zrobione właściwie. Dlatego warto spytać osobę, która posiada tatuaż. Poza tym osoby robiące tatuaże posiadają różne techniki.

Niektórzy super czują się w komiksowych wzorach, a inni stworzą nam niesamowite tatuaże w kolorze. Tak, więc wybór studia tatuażu powinien po pierwsze opierać się na tym, jaki tatuaż jest naszym wymarzonym.

A co do tego wymarzonego wzoru, to tu trzeba faktycznie porządnie pomyśleć, bo tatuaż z imieniem ukochanego nie jest najlepszym pomysłem. Wiadomo, że potem możemy pójść i przerobić tatuaż, ale trzeba pamiętać, że to kolejny wydatek, zresztą tatuaż ma być odzwierciedleniem naszej osoby, a nie pokazaniem, że wielbimy Franka. Obecnie tatuaże nie kojarzą się z kryminalistami, obecnie są modne nawet w wyższych sferach.