Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Pacjent w domu - kilka sugestii, jak ułatwić życie jemu i osobom opiekującym się nim.

Najświeższe wpisy

Dawniej były o wiele gorsze możliwości, kiedy idzie o przebywanie obłożnie chorej osoby w warunkach domowych. Obecnie szpitale nie mają możliwości, aby za długo trzymać pacjenta. Na szczęście także osoba opiekująca się pacjentem w domu ma do dyspozycji coraz lepsze możliwości otrzymania pomocy.
Co zrobić, jeżeli ktoś z twojej rodziny akurat został wypisany ze szpitala po operacji w obrębie brzucha, więc teraz czeka was procedura, którą jest pielęgnacja stomii? Jak radzić sobie, kiedy starszy pacjent w rodzinie ma kłopot z chodzeniem lub trudno namówić go na wizytę w laboratorium, więc żeby wykonać podstawowe badania jedyne wyjście to pobieranie krwi w domu pacjenta? Na szczęście mamy coraz lepsze możliwości, aby to obsługa medyczna przyszła do nas.

Gdy zainteresował Cię opisany temat, poznaj ten link, gdzie znajdziesz obszerne info. Poszerz swoje wiadomości!

W niektórych przypadkach to jedyne rozwiązanie, aby zapewnić choremu należytą opiekę.


pobieranie krwi w domu klienta
Author: Carsten
Source: http://www.flickr.com
Usługi pielęgniarskie w domu pacjenta stanowią właściwie osobny dział usług medycznych. Są dostępne zarówno w dużych miastach na przykład Wrocławiu czy Poznaniu, jak również w małych miejscowościach. Trzeba sprawdzać koszty poszczególnych czynności, bo może się okazać, że dość regularnie będziemy zmuszeni z nich skorzystać. W takim przypadku każda, nawet mała oszczędność, będzie się liczyć. Pamiętajmy, iż pielęgnacja osoby chorej poza szpitalem jest związana z pozostałymi kosztami, jakie stanowią leki, środki pielęgnacyjne czy potrzeba zakupu profesjonalnego sprzętu (ciekawe informacje o usługach pielęgniarskich).

Ekscytujący tekst? Jeżeli tak myślisz, kliknij bez ociągania ten odnośnik, ponieważ w witrynie jonizator wody aquator silver, którą tutaj odnajdziesz, również jest coś ciekawego.

/J]

Kiedy mamy do czynienia z wybitnie wrażliwym pacjentem, takim jak dziecko albo osoba starsza z otępieniem, trzeba zweryfikować, czy usługi pielęgniarskie w domu pacjenta będą przeprowadzone przez pielęgniarkę, jaka posiada konieczne doświadczenie i przygotowanie, żeby wszystkie czynności przebiegały szybko, łatwo i bez niepotrzebnego napięcia nerwowego.Na wyżej wspomniane usługi składają się czynności takie jak: pielęgnacja stomii (czytaj więcej), profilaktykę przeciwodleżynową, zakładanie cewnika, wykonywanie zastrzyków, dożylny wlew. Dobrze jest, kiedy placówka świadcząca tego rodzaju usługi zapewnia elastyczność, gdy idzie o terminy wizyt. Zdarza się, iż lekarz w czasie wizyty zleci niezwłoczne podłączenie kroplówki i w takim przypadku pielęgniarka musi się zjawić u nas jak najszybciej. Dobrze jest także, aby była dostępna dla nas (czasami starczy, aby pod telefonem), w razie, gdy nastąpi jakiś problem.


Bardzo częstą procedurą jest także pobieranie krwi w domu pacjenta. Chory dobrze to zniesie, pozostając w znanym otoczeniu.


Te usługi medyczne ułatwiają życie codzienne osób chorych.