Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Plac zabaw dla najmłodszych na twoim osiedlu

Najświeższe wpisy

Kiedy mamy małe dzieci pragniemy, żeby miały obszar do zabawy. Kiedy żyjemy we własnym, wolno stojącym domostwie, znalezienie odpowiedniej przestrzeni nie będzie zbyt trudne.


Pokój dla dziewczynki, Pinio Barcelona
Author: Pinio
Source: Pinio


Co jednak począć wówczas, kiedy żyjemy w centrum metropolii, na dużym osiedlu, gdzie niełatwo o prosty skwer a tym bardziej o odosobniony obszar dla najmłodszych?


Nowo powstające osiedla już we własnych planach zawierają place zabaw. Jeśli jednak jesteśmy rezydentami wiekowej kamienicy, raczej nie znajdziemy tam takiego luksusu. W tej sytuacji należy udać się do wspólnoty mieszkaniowej z prośbą o realizację tego rodzaju projektu. Jeżeli dobrze się zmobilizujemy z pozostałymi rodzicami z okolicy, będziemy mogli wysłać swoje dzieci na place zabaw już w przyszłe wakacje. Bowiem tego typu projekty finansowane są ze środków remontowych, uiszczanych każdego roku przez mieszkańców. Dlatego też nie będziemy potrzebowali opłacać inwestycji ze swojej kieszeni - .
płótno - ubrania
Author: Katarzyna Matylla
Source: http://www.flickr.com


Dobrze już gotowy projekt przedłożyć do zarządu, wtedy będziemy posiadali większą szansę na triumf. Potrzebujemy zawrzeć tam kosztorys, przedstawić firmę, która zajmie się wykonaniem, wymienić wszystkie materiały, jak siatka na plac zabaw do skutecznego odgrodzenia, huśtawki, zjeżdżalnie i inne urządzenia ku uciesze najmłodszych. Można również pomyśleć o urządzeniach treningowych dla dorosłych, jest to ostatnio bardzo popularny fenomen w tego typu punktach.

Jeśli sądzisz, że opisywany tutaj artykuł zawiera bardzo intrygujące dane, to wejdź na oryginalny artykuł (https://pomocdzieciom.eu/), który również Cię wciągnie całkowicie.

Do realizacji tego przedsięwzięcia, siatka na plac zabaw będzie niezbędna. Będziemy wówczas mogli odgrodzić teren i zamknąć go wieczorem, aby zapobiec zniszczeniu ze strony wandali - -> przeczytaj na stronie.


Poszczególny rodzic chce, żeby jego dziecko posiadało miejsce do zabawy niedaleko domu.


Jeżeli w twojej okolicy nie widzisz placu zabaw, weź problem w swoje ręce i udaj się do zarządu osiedla z gotowym projektem. Wtedy szansa na sukces będzie większa. Z pewnością wesprą cię rodzice innych dzieci zamieszkujących sąsiedztwo.