Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Place zabaw - wywierają nadzyczaj pozytywny wpływ na rozwój Twojego malca

Najświeższe wpisy

Mają bardzo bogatą historię. Na początku pojawiły się w Niemczech, zaś po pewnym czasie również w Anglii i Stanach Zjednoczonych Ameryki.


Nadal cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.


elementy
Author: James Brooks
Source: http://www.flickr.com


Jednak trzeba zauważyć, iż budowa placu zabaw stanowi niemałe wyzwanie - użyteczny link. Należy albowiem spełnić masę różnorodnych wymogów co do nawierzchni, zabawek albo nawet ławek. Piaskownice, zjeżdżalnie, karuzele, huśtawki koniki - wyposażenie placów zabaw powinno być nade wszystko bezpieczne. W końcu nasze dzieci spędzają na zabawie mnóstwo czasu. Dzięki temu uczą się, ćwiczą swoje umiejętności społeczne (zawierają znajomośc poznają nowe wzory zachowań i reguły postępowania), eksplorują środowisko - słowem rozwijają się na różnorodnych płaszczyznach, na przykład ruchowej, poznawczej bądź też emocjonalnej. Nie ma zatem wątpliwości co do tego, iż wyposażenie placów zabaw musi być nie tylko bezpieczne, ale również pełnić rolę edukacyjną.
Warto jednak pamiętać o jednej bardzo ważnej kwestii - budowa placu zabaw bez wątpienia nie mogłaby zakończyć się sukcesem, gdyby nie odpowiednio stworzony projekt - Magicnets spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.