Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Pośród bardzo wielu firm na ryku by odnieść sukces musimy nie tylko wytwarzać jakościowo dobre produkty, ale też zadbać o inną stronę naszej działalności. Najlepiej poświadczoną odpowiednimi certyfikatami..

Najświeższe wpisy

Prowadząc działalność produkcyjną należałoby pamiętać o uzyskaniu dokumentów poświadczających wysoką jakość naszych towarów . Certyfikacja produktów to bardzo złożony, ale niezmiernie istotny i niezbędny wręcz proces w ówczesnych czasach.


wizerunek - firma
Author: HazteOir.org
Source: http://www.flickr.com


Aplikacje
Author: Locus Research
Source: http://www.flickr.com


Prowadzące audyt jednostki certyfikujące bardzo wnikliwie analizują proces naszej produkcji czy świadczonych usług. Brak certyfikatu ISO czy TS w branży motoryzacyjnej w zasadzie eliminuje nas z rynku. Jeżeli więc chcemy odnieść powodzenie certyfikacja produktów nas nie ominie .Należałoby więc odszukać odpowiednie jednostki certyfikujące. Normy jakościowe jakie musimy spełnić są ściśle oznaczone i nie podlegają negocjacjom. Należałoby ująć , iż jednostki certyfikujące sprawdzają nas , proces naszej produkcji , a nawet to czy i jak dbamy o własne środowisko. Chcąc uzyskać certyfikat musimy w naszej produkcji spełniać maksymalne normy, więc surowce których używamy w cyklu produkcyjnym także muszą mieć świadectwo jakości, dlatego bardzo często jesteśmy zobligowani wybierać droższych dostawców. Jednak czy stać nas na tych tańszych ? Chyba nie , gdyż certyfikacja produktów otwiera nam bramę na rynek europejski czy nawet amerykański . Nawet Federacja Rosyjska posiada własne normy (GOST ITp.) bez których spełnienia rodzime produkty nie zostaną dopuszczone do sprzedaży.Wybierając firmę ,która przeprowadzi audyt naszej Przedsiębiorstwa , towaru czy usługi jesteśmy zobowiązani zwrócić uwagę nie wyłącznie na koszty jakie jesteśmy zobowiązani w związku z tym ponieść , ale przede wszystkim na renomę i praktykę. To właśnie jednostki certyfikujące w naszym państwie to w głównie oddziały zagranicznych koncernów audytorskich ,chociaż tak naprawdę nie brakuje rodzimych jednostek mających ogromnie ogromne praktykę i renomę na rynku - zerknij. Sam proces certyfikacji to kilkudniowa wizyta pracowników firmy certyfikującej w naszej firmie , którzy w tym czasie przeanalizują odpowiednią dokumentację , przyjrzą się procesowi produkcji a nawet także porozmawiają z waszymi pracownikami. Ale certyfikacja produktów to nie wyłącznie kilkudniowa wizytacja audytorów . To także długi czas przygotowań naszej firmy do audytu - www.tuv.com.
Tak więc jeśli czeka was certyfikacja produktu czy samej firmy to już dzisiaj weźmy się do pracy, bo jednostki certyfikujące nas nie będą wyrozumiałe chociaż to my płacimy za audyt. Jednak trud i koszty poniesione w związku z procesem certyfikacji z pewnością wyjdą na korzyść.