Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Podobno kobiety i mężczyźni dzielą się na tych, którzy kawę uwielbiają i tych, którzy istnieć bez niej nie potrafią - kawa od zarania jest wykwintnym towarem smakoszy

Najświeższe wpisy

Nie znajdziecie na świecie takiej istoty, która przynajmniej raz w życiu nie skosztowałaby kawy. Wszyscy potrafią rozpoznać jej smak. Aromat kawy jest rozpoznawany z daleka i nie można go pomylić z czymś innym.
upominek
Author: Mover el Bigote
Source: http://www.flickr.com


Kawa to trunek rodem z Olimpu. Fani piją ją z pasją, ale też z pasją parzą i produkują.


krokiet
Author: Martin Cooper
Source: http://www.flickr.com


Kawa Vergnano jest jednym z przykładów jak miłość do kawy jest widoczna w każdej filiżance.

Napisaliśmy tekst o pokrewnej tematyce. Umieściliśmy go na następnej stronie. Wejdź więc w podany link i dowiedz się szczegółów (http://www.ursynow.centrumdemed.pl/kontakt/) z tym połączonych.

Marka powstała w latach osiemdziesiątych dziewiętnastego wieku w północnej części Włoch i do dziś prowadzi prym pośród najlepszych kaw na świecie. Dobór tylko najlepszego gatunku ziaren, stała weryfikacja jakości oraz wierność odwiecznym procedurom palenia to zapewnienie cudownego produktu. Firma sprzedaje również młynki i ekspresy do kawy, aby kawa Vergnano (dostępnej tu: Qualiashop.pl) smakowała nam jeszcze lepiej i intensywniej.


sport
Author: www.holle.pl
Source: www.holle.pl


Następnym ideałem kawy o wybornym smaku jest Coffeelab (dostępne na stronie Qualia). Jest to przykład ojczystej palarni, która mimo niedługiego okresu istnienia w niczym nie ustępuje starszym kuzynkom z Włoch lub Austrii. Swoją siedzibę mają w stolicy i jak sama nazwa pokazuje - lab znaczy laboratorium - mają miejsce u nich niesłychane rzeczy. Takowych mieszanek i modyfikacji na temat kawy nie powstydziłby się sam arcymistrz. Właściciele Coffeelab zdecydowali się postawić na świeżość.
Dzięki niej nie ograniczają się to znanych metod i cały czas próbują nowatorskich połączeń co daje niesamowite rezultaty.


Nawet jeśli nie jesteście miłośnikami kawy, dla niektórych szklaneczek wypełnionych tym boskim trunkiem warto zrobić wyjątek i poczuć ów wyjątkowy smak.