Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Podstawowe wiadomości na temat magicznego miejsca na ciałach kobiet, metoda na powiększenie punktu G.

Najświeższe wpisy

Satysfakcja z seksualnego życia może być uzależniona od ogromnej ilości najróżniejszych czynników, mających wpływ na to, jak panie czują bodźce i reagują na nie. Jednym z ważniejszych jest magiczny punkt G, uznawany za jedno z najwrażliwszych miejsc na kobiecych ciałach.

gabinet ginekologiczny
Author: Agência de Notícias do Acre
Source: http://www.flickr.com
Dookoła tego punktu przez wiele lat powstało mnóstwo mitów i legend, niektórzy wręcz twierdzą że go nie ma, i rzeczywiście po dziś dzień wśród lekarzy trwają dyskusje o to, gdzie on się ma dokładnie znajdować. Większość jest zdania, że punkt G leży na początku pochwy, około pięciu centymetrów od wejścia i jest rozmiarów niewielkiego guzika.Jest on bardzo dobrze unerwiony, gdyż w tym właśnie miejscu spotykają się połączenia nerwów czuciowych, dlatego też jego właściwe stymulowanie może doprowadzić do orgazmu. Niestety aż tak dobrze nie będzie u wszystkich kobiet, bo wówczas zapewne by nie było tak licznych kłopotów z osiągnięciem satysfakcji w łóżku, znajdują się jednak metody na to, żeby przede wszystkim nauczyć się go odpowiednio pieścić, a po drugie powiększyć jeśli będzie taka potrzeba.

Jednym z popularnych współcześnie zabiegów, który wykonuje coraz więcej kobiet pragnących czerpać więcej przyjemności ze współżycia, jest powiększenie punktu g (link do artykułu). Zabieg ten jest polecany szczególnie kobietom, które mają problemy z uzyskaniem orgazmu albo nie odczuwają wszystkiego tak jak by chciały.

Czy tego rodzaju notka wywołała Twoją dociekliwość? Jeśli tak, to przeczytaj ten niesamowicie w serwisie (https://www.lomza.centrumdemed.pl/demed/stomatolog/). On z pewnością również jest wart zgłębienia.

W największym skrócie polega on na wstrzyknięciu w przednią ściankę pochwy niewielkiej ilości wypełniającej tkankę substancji.

zabieg chirurgiczny
Author: Phalinn Ooi
Source: http://www.flickr.com
Przeważnie oparta ona będzie na kwasach hialuronowych, lecz czasami wykorzystuje się kolagen albo otrzymany z ciała kobiety tłuszcz.

Szukasz ciekawych artykułów? To dobrze, ta strona internetowa na pewno Cię zainteresuje, ponieważ znajdziesz tam dużo niezwykle pożytecznych danych.

W wyniku takiego zabiegu ta właśnie część pochwy jest wyeksponowana i przez to znacznie bardziej wrażliwa na wszelakie bodźce. Wszystko będzie się odbywać w znieczuleniu miejscowym i trwa niewiele ponad kwadrans, i już po kilku godzinach można spróbować jego działanie. Cena zabiegu wynosi około półtora tysiąca złotych, a jego rezultaty mogą się utrzymywać przez kilkanaście miesięcy, po upływie tego czasu należy go powtórzyć.