Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Powiększanie biustu własnątkanką tłuszczową

Najświeższe wpisy

Powiększanie biustu tkanką tłuszczową jest alternatywą dla silikonowych implantów. Jest to metoda powiększenia piersi, która charakteryzuje się mniejszą ingerencją w organizm kobiety, przeto mówi się, iż jest to nieinwazyjne powiększanie biustu. Niestety, choć znane są naukowe badania potwierdzające bezpieczeństwo i efektywność powiększania piersi tą metodą, niemożliwym jest jednoznaczne stwierdzenie, czy jego zalety są wystarczające, ażeby zapomnieć o ryzyku, które niesie z sobą zabieg.


zabieg, operacja
Author: 593rd Sustainment Command (Expeditionary)
Source: http://www.flickr.com
Przeszczep tłuszczu do biustu, nazwany także lipoiniekcją, polega na pobraniu za pomocą wykorzystywanych do liposukcji strzykawek i igieł tkanki tłuszczowej z miejsc, w jakich występuje ona w nadmiarze, przykładowo z brzucha albo bocznej powierzchni ud (ewentualnie liposukcja twarzy). Następnie, po należytym przygotowaniu tkanka tłuszczowa wstrzykiwana zostaje w wyselekcjonowane okolice . Przeważnie przeszczep tkanki tłuszczowej wykorzystuje się do uwydatnienia ust bądź wypełniania głębszych bruzd na buzi. Ilość przeszczepianej tkanki jest wtenczas nieduża, wynosi do kilkudziesięciu cm³. Skutki operacji nie są stałe – na ogół część tkanki tłuszczowej absorbuje się po upływie pół roku.

Powiększanie piersi tkanką tłuszczową miało swoje początki w 80-tych latach. Metoda ta jednak od razu zdobyła grono przeciwników, zwracających uwagę na możność tworzenia się w piersiach zwapnień i blizn tkankowych. Okazało się też, że na poziomie badań profilaktycznych rozróżnienie zwapnień spowodowanych rakiem piersi oraz przeszczepem tkanki tłuszczowej jest bardzo trudne. Rozwój aparatury stosowanej w diagnostyce raka piersi, szczególnie powstanie aparatów do cyfrowej mammografii, gwarantuje obecnie lepsze rozróżnienie między łagodnymi a także złośliwymi zmianami w piersiach.


piersi, biust
Author: IQ Medica
Source: www.iqmedica.pl
Mało tego, ulepszeniu uległy także techniki chirurgiczne wykorzystywane w przeszczepach tkanki tłuszczowej, gwarantując uzyskanie lepszych rezultatów. Współcześnie nie mamy wystarczająco jasnych przesłanek, żeby potwierdzić bezpieczeństwo zabiegu przeszczepu tkanki tłuszczowej.

Kliknij tutaj, aby przekonać się, co inny serwis udostępnił (http://www.rajsoczewek.pl/ray-ban-justin) na taki temat. To na pewno również Cię zainteresuje.

Na pewno operacyjne powiększanie piersi z użyciem silikonowych protez będzie zabiegiem w wyższym stopniu inwazyjnym niż lipoiniekcja. Jeżeli idzie o przeszczep tłuszczu do biustu cena nie jest mała. Przeszczep tkanki tłuszczowej do biustu pozwala na powiększenie biustu maksymalnie o jeden rozmiar miseczki biustonosza.