Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Powiększanie członka – które sposoby cieszą się dziś największą popularnością wśród mężczyzn?

Najświeższe wpisy

Wielkość penisa ma dla wielu mężczyzn ogromne znaczenie, tak samo jak dla kobiet, wielkość piersi. Panie już od dawna mają do dyspozycji zaawansowane operacje powiększania piersi, jakie są obecnie coraz bardziej popularne. Panowie z kolei musieli walczyć z własnymi kompleksami osobiście. Aktualnie jednakże coraz większym zainteresowaniem odznaczają się zabiegi powiększania penisów. Które z rozwiązań są najbardziej popularne?

lekarz
Author: Phalinn Ooi
Source: http://www.flickr.com
Jedną z najbardziej skutecznych metod na powiększanie członka jest naturalnie interwencja chirurga (więcej na ). Podczas operacji, prącie mężczyzny jest odpowiednio łączone z jego kością łonową, tym sposobem penis sprawia wrażenie większego. Należy natomiast pamiętać, że operacja, tak samo jak każdy zabieg chirurgiczny, jest związana z możliwymi powikłaniami, toteż warto rzeczywiście dobrze przemyśleć kwestię poddania się takim zabiegom.

Obecnie niełatwo jest wyszukać naprawdę nieszablonowy portal. Jeżeli masz analogiczny kłopot, to zalecam ten link (http://www.gekonbio24.pl/mieta-swieza-bio-polska-doniczka,id13668.html). Są tam opublikowane emocjonujące kwestie.W dodatku, na rynku proponowane są specjalistyczne urządzenia, których funkcją jest rozciągnięcie członka. Ekstandery pozwalają nie tylko na zwiększenie długości penisa, ale czasami są wykorzystywane także w korygowaniu ewentualnych krzywizn, które u mężczyzn są całkiem normalnym zjawiskiem. Ewentualnie, można zdecydować się na powiększanie próżniowe. W tym celu używa się próżniowe „pompki”. Dużo mężczyzn decyduje się również na suplementy (pharmavita) diety albo tabletki, których przeznaczeniem jest zwiększenie rozmiarów członka. Ich działanie jest potwierdzone, jednak trzeba pamiętać, żeby wybierać jedynie sprawdzone preparaty, zalecane przez urologa - FEBU, ponieważ w przeciwnym przypadku można kupić bezwartościowy środek, jaki nie zagwarantuje zadowalających rezultatów.Mężczyźni, którzy nie są zadowoleni z wielkości posiadanego penisa powinni zastanowić się również nad wykonywaniem interesujących ćwiczeń. Rzecz jasna, przed przystąpieniem do ćwiczeń lub użytkowania jakiejkolwiek innej metody powiększania członka, warto go precyzyjnie zmierzyć, by wiedzieć, czy faktycznie osiąga się zadowalające rezultaty.

lekarze w trakcie operacji
Author: Army Medicine
Source: http://www.flickr.com
Pierwszym krokiem powinna być jednakże wizyta u urologa, jaki oceni, czy mężczyzna może wykorzystywać wybraną przez siebie formę powiększania. Dobrze jest odwiedzić również seksuologa, który będzie umiał wskazać inne pozycje, dające możliwość na większą stymulację, nawet jeśli członek nie jest dużych rozmiarów.