Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Pracowałeś w danym roku podatkowym? Twoim obowiązkiem jest rozliczyć się z Urzędem Skarbowym! Poznaj swoje prawa i obowiązki.

Najświeższe wpisy

Każdy z nas, kto w danym roku podatkowym pracował, a w konsekwencji osiągał konkretny dochód, jest zobligowany do rozliczenia się z Urzędem Skarbowym. Wynika to z obowiązującego w naszym kraju prawa podatkowego. Jego nieprzestrzeganie wiąże się z naprawdę poważnymi konsekwencjami. Powinno się o tym pamiętać.
Jeszcze nie tak całkiem dawno rozliczenie z Urzędem Skarbowym rzeczywiście nie było łatwe. Trzeba było samodzielnie wypełnić specjalny formularz lub powierzyć to innej osobie, która oczekiwała za to naprawdę niemałej zapłaty. Z uzupełnionym formularzem należało udać się do Urzędu Skarbowego, spędzając w nim nieraz nawet kilka godzin. Dzisiaj sprawa ta jest zdecydowanie bardziej prosta Wszystko za sprawą nowoczesnych technologii i Internetu. Obecnie bowiem z Urzędem Skarbowym można rozliczyć się , wykorzystując do tego celu Internet. Potrzebny jest jedynie komputer oraz specjalny program PIT.
podatki
Author: GotCredit
Source: http://www.flickr.com


PIT 2015 jest prostym w obsłudze programem, który pozwala na samodzielne rozliczenie się z Urzędem Skarbowym. By z pomocą programu PIT 2015 uzupełnić właściwy formularz PIT, nie potrzeba żadnej fachowej wiedzy ani umiejętności. Program PIT naprawdę dokładnie pokazuje, co w którym miejscu powinno się wpisać. Jednocześnie jego obsługa jest wyjątkowo prosta, dzięki czemu poradzi sobie z nią każdy. Program sprawdza, czy w formularzu nie ma pomyłek. Jeżeli stwierdzi ich obecność, nie umożliwi przesłania formularza do Urzędu Skarbowego. Jest to więc doskonałe rozwiązanie, które pozwala mieć pewność, że do Urzędu Skarbowego trafia właściwie wypełniony PIT bez żadnych błędów (zobacz: pit przez internet). W efekcie możemy mieć pewność, że nie trzeba będzie składać tak zwanej korekty. Wysyłanie zeznania przy pomocy globalnej sieci komputerowej to również bardzo duża oszczędność czasu. Wszystko wykonamy bowiem, siedząc komfortowo we własnym domu. Nawet na krótką chwilę nie musimy wychodzić z domu. PI-TAX.pl
Internet jest z całą pewnością wielkim osiągnięciem technicznym. Dzięki niemu możemy już nie tylko zrobić zakupy, ale również wysłać zeznanie do Urzędu Skarbowego. To naprawdę wielkie ułatwienie, z którego decyduje się skorzystać coraz więcej Polaków. A jeszcze nie tak dawno takiego rozwiązania się baliśmy.