Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Przedłużanie włosów - czy może okazać się szkodliwe?

Najświeższe wpisy

Zapewne wszystkie kobiety marzą o tym, by mieć długie, lśniące włosy. Piękne i wypielęgnowane włosy niezwykle często są najistotniejszą wizytówką człowieka. Nie powinno nas dziwić, iż tak dużo czasu poświęcamy właśnie dbaniu o włosy.


militarny ludzik LEGO
Author: xlrider
Source: http://www.flickr.com


Niestety nie wszystkich natura obdarzyła bujną i piękną fryzurą. Poza tym przez różnego rodzaju zabiegi włosy mogą się dodatkowo osłabiać.
biurko lekarza
Source: pixabay.com


Przedłużanie włosów w zakładzie fryzjerskim opiera się przede wszystkim na doczepianiu kosmyków włosów sztucznych lub naturalnych. Dobór właściwego typu włosów musi zostać uzgodniony z fachowcem, który stwierdzi, które rozwiązanie jest optymalne. Nieodpowiednia konsultacja bądź samodzielny dobór włosów może skutkować, iż wyrzucimy nasze pieniądze w błoto. Zanim zdecydujemy się na zabieg doczepienia włosów, warto jest przeczytać np. w branżowych czasopismach, jakie są wszystkie atuty, jak też minusy zabiegów tego typu. Profesjonalne przedłużanie włosów nie jest niekorzystne, aczkolwiek zawsze jest to stosunkowo spora ingerencja w strukturę włosa. Warto więc zapoznać się z poszczególnymi konsekwencjami takich działań.
Metod przedłużania lub zagęszczania włosów jest kilka. To specjalista zazwyczaj wybiera, która metoda jest najkorzystniejsza dla naszego rodzaju włosów. Istotne jest także, aby fachowiec szczegółowo zbadał jaki jest stan naszych włosów tudzież podpowiedział, czy tego typu działania ich nie uszkodzą za bardzo. Warto pamiętać, iż bardzo istotną kwestią jest też odpowiedni wybór gramatury dołączanych włosów do faktury włosów naturalnych. Zbyt ciężkie włosy z zapinką mogą bardzo mocno obciążyć cebulki włosów, co w konsekwencji niekiedy prowadzi nawet do utraty włosów.


Decyzja o przedłużeniu włosów musi być podjęta z rozważeniem wszystkich za i przeciw. Do plusów należy rzecz jasna szansa na posiadanie długich i gęstych włosów, które będą się idealnie prezentować. Marzeniem wielu kobiet jest posiadanie bujnej fryzury, a nie zawsze mamy wystarczająco dużo cierpliwości, aby czekać na to, aż same urosną.


W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest właśnie sztuczne przedłużenie włosów.

Kliknij ten odnośnik, a przekonasz się, że znajdujące się tam wpisy z witryny (http://www.dagna.pl/oferta/pranie-odziezy) zaintrygują te osoby, które zafrapowane są analizowaną tu sprawą.

Niestety tego typu działania również mogą osłabić strukturę włosów, dlatego też należy je jak najlepiej pielęgnować.