Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Przegląd gaśnicy - a więc, następny temacik z cyklu "co warto na ten dokładny temat wiedzieć?"

Najświeższe wpisy

Dobra jakościowo gaśnica jest to równocześnie niezbędna ochrona dla nas jak również dla naszych bliskich - nie ważne, czy posiadamy taką w domku, czy wewnątrz samochodzie, przenigdy nie jest oczywiste, kiedy może się przydać, gdyż jak to się mówi "przenigdy nie wiadomo, co może się zdarzyć".


pocięte niszczarką dokumenty
Author: rosmary
Source: http://www.flickr.com


Jednak każdy posiadacz gaśnicy winien wiedzieć o niewiarygodnie istotnej rzeczy - wie o niej każdy kierujący pojazdem, w czasie gdy ktoś, kto posiada ją wyłącznie wewnątrz domu, i przenigdy nie miał nawet podstawowego przeszkolenia powiązanego z ich znajomością, ma możliwość w ogóle o niej nie mieć pojęcie...
catering
Author: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Source: http://www.flickr.com


Gaśnica to przedmiot, która przeciwko pozorom nie jest niełatwa w obsługiwaniu, jednak musi być - i tu mocno zaznaczamy: MUSI - posiadać aktualną licencję, a by taką posiadać, gaśnica musi przynajmniej jeden raz do roku zostać poddana konserwacji i przeglądowi, który to jest zgodny z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. W skrócie takie "zabiegi" przezywamy po prostu przeglądem gaśnic. Przegląd gaśnicy musi być tak naprawdę zgodny wraz z tak zwanymi "Polskimi Normami" a także samymi instrukcjami od producentów danego, mającego w posiadaniu poprzez nas samych modelu. Jednakże kto może uczynić nam takiego rodzaju przegląd i konserwację? Odpowiedź na to nie bywa tak łatwa, jakby się miało możliwość wydawać.

Nie zwlekaj! Jeśli zaciekawił Cię nasz temat, to wejdź w adres tej strony (https://ogloszenia.infoludek.pl/ogloszenia/kategorie/short/nieruchomosci-wynajme-lokale-uzytkowebiura.xhtml) i odkryj, co dla Ciebie z pasją opracowaliśmy.

Zwykle wydaje nam się, że do wszystkiego istnieją jakiegoś typu specjaliści i to właśnie ich szukamy, by pozbyć się wielu problemików.


Tymczasem sprawa wraz z gaśnicami w ten sposób nie wygląda, albowiem w rzeczywistości w Polsce nie istnieje ktoś taki jak "konserwator gaśnic". Więc kto naszym osobom pomoże? Otóż przegląd jak to się okazuje możemy zrobić sami - wystarczy przejść małe przeszkolenie, by wiedzieć co oraz jak zrobić.