Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Przeróżnego rodzaju korony jako odbudowanie uzębienia

Najświeższe wpisy

Piękne, zdrowe zęby są marzeniem wielu ludzi, którym nie było to dane genetycznie. W obecnych czasach jest mnóstwo strategii na odtwarzanie zębów.


Jedną z procedur na wspaniałe zęby są rozmaitego gatunku korony.
Zdrowy sen
Author: Janpol
Source: Janpol


Turbo szczotka
Author: Hoover
Source: Hoover


Odróżniają się one wyglądem, trwałością i ceną, mogą być sporządzone z różnych surowców jak i różnymi technologiami. Wykonanie koron protetycznych to jeden z najbardziej popularnych sposobów na odbudowę mocno zniszczonych zębów. Prawidłowe jej wykonanie, również należyta higiena jamy ustnej jest w stanie zapewnić wytrzymałość tej rekonstrukcji na sporo lat. Korony porcelanowe wspaniale odtwarzają wygląd naturalnych zębów. Korona z porcelany jest najpopularniejsza ze względu na względnie niską cenę. Jej podbudowa wykonana jest ze wyjątkowego stopu metali. Jeżeli chcemy, by wyglądała estetycznie to konieczne jest znaczne oszlifowanie zęba, na jakim założona zostanie korona. Jej wartością jest spora solidność.


Zepsute zęby w kluczowy sposób oddziałuje na wizerunek. Coraz to powszechniej stosowane są korony i mosty skonstruowane z tlenku cyrkonu licowane ceramiką. Ich znaczącą zaletą jest to, że korony cyrkonowe są delikatne i niezwykle trwałe, mają wytrzymałość stali, a równocześnie przepuszczają światło, toteż wyglądają jak oryginalne, a nie sztuczne zęby. Jest możliwość je robić także w odcinkach bocznych.
Bez względu na to, czym spowodowane są ubytki w uzębieniu, Pacjent posiada okazję udoskonalić własny wizerunek.

Nie zwlekaj - naciśnij hiperłącze i raduj się zawartymi tam świeżymi tekstami. Zapewne poszerzą one Twą wiedzę na powyższy temat.

Bez względu na to jaką metodę poleci mu stomatolog, pacjent ma wiele możności na poprawę własnego wyglądu i samopoczucia.