Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Przyjście na świat dziecka to najcudowniejszy moment w życiu wszystkich rodziców - oto na świat przyszedł ich maluszek

Najświeższe wpisy

Każda mama niezwykle kocha swoje dziecko. Chce z nim spędzać każdą wolną chwilę i radować się tym, że ma możliwość spoglądać każdego dnia na wzrost swego oseska.


Jednak, urlop macierzyński może trwać zaledwie rok.
mieszkania
Author: Juhan Sonin
Source: http://www.flickr.com


czasami zdaje się nam, że to zbyt krótko. Niestety po tym czasie kobiety muszą powrócić do biura. Spora część z nich nie wyobraża sobie, by zostawić swą gwiazdeczkę na cały dzień z nianią albo w żłobku, szukają więc innego wyjścia. Jakiś procent z nich decyduje się wrócić do biura na 4 godziny. Wówczas doskonałym pomysłem będzie klub malucha. Jest to zamiennik dla żłobka, ponieważ przyjmowane są tu maluszki pomiędzy 12 miesiącem i 3 rokiem życia i tylko na 5 godzin dziennie. Dlatego jeżeli mama takiego szkraba pracuje na pół etatu, to będzie mieć czas jeszcze przyjechać z biura i odebrać swoje dziecko przed upływem ograniczenia czasowego. Klub malucha jest rewelacyjnym miejscem, gdzie nasz skarb może nawiązywać kontakt z innymi maluchami. Jest to bardzo ważne w rozwoju każdego bobasa. A 5 godzin to idealna granica, ponieważ taki brzdąc potrzebuje również bliskości mamy, gdyż w ten sposób pewnie się bezpiecznie. Wie wówczas co to miłość oraz zrozumienie. Zatem taki wyważony podział dnia pomiędzy spędzaniem kilku godzin z mamą i z przyjaciółmi wydaje się najrozsądniejszym rozwiązaniem.
Nawet jeśli musimy wrócić do pracy na więcej aniżeli 4 godziny każdego dnia, to możemy poprosić swą teściową lub dobrą sąsiadkę o odebrania berbecia z klubu i nakarmienie go zdrowym obiadem, nim nie przyjedziemy z pracy.