Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Renta na caluteńkie życie oraz pożyczka dla staruszka - a więc, co bywa możliwe - albo nie - w kraju Polskim

Najświeższe wpisy

Pragniesz pobierać rentę poprzez całe życie, ale boisz się, że to ma możliwość nie wystarczyć oraz masz na uwadze pobranie kredytu? Odczytaj nasz felieton!
Renta dożywotnia - to w kilku słówkach jakaś rzecz mocno podobnego do przewróconej hipoteki. Na czym to jednak polega? A więc polega to na zrezygnowaniu z prawa własności do mieszkania, albo domu . W zamian za tę rzecz osobnik, która się tej rzeczy poddała, do krańca życia otrzymuje co każdy miesiąc określoną kwotę. Kiedy zniknie z tego ziemi, mieszkanie bądź domek adoptuje skarb państwa. Musi jednak w czasie wypełniania umowy pozostać wziętych pod uwagę parę rzeczy dzięki których może odróżnić je od przewróconej hipoteki. Bywa to między innymi: rozpiska o prawie do dożywotniego zamieszkiwania. Trzeba zapamiętać, że w przypadku, jakby bank nie dawał pieniędzy, prawo użytkowania może od nowa przejść na poprzedniego właściciela mieszkania.


reklama LED
Author: Colosseo EAS
Source: http://www.flickr.com


konsultant
Author: Mitch Altman
Source: http://www.flickr.com


A w tej chwili kilka słów o kredycie - czyli, czy kredyt dla seniora bywa prawdopodobny? Odpowiedź bywa bardzo prosta - oczywiście, że tak! Prawda ma możliwość sprawić zaskoczenie, ale seniorzy i osobniki na rencie to ulubieni interesanci banków (rekomendowany kredyt dla seniora). Uważani bywają za nie robiących problemów a także przede wszystkim - rzetelnych kredytobiorców, ponieważ mają taka rzecz, czego młodociani nie posiadają - a bywa to nieugięty dochód.
Na daną chwilkę banki mają wyjątkowe oferty dla starszych ludzi, szczególności Credit Agricole, ING Bank Śląski oraz dużo innego rodzaju. Jeżeli do tej chwili posiadasz wątpliwości odwiedź najbliżej położonego bank, a zaskoczy Cię ilość propozycji. Nie zwlekaj i sprawdź już w tej chwili!