Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Rozliczenie PIT 2016 / dwa tysiące siedemnaście - czyli, jak wypełnić deklarację PIT przez internet

Najświeższe wpisy

Pragniesz się po rozliczać z deklaracji PIT przez internet, jednak że nie masz pojęcia jak? Jeśli tak bywa, to idealnie trafiłeś! Wewnątrz naszego felietonie zbliżymy tobie w jaki sposób to zrobić, na podstawie PIT-u o numerze trzydzieści sześć, a także ogólnikowy sposób jego wysyłki!


Wypełnianie deklaracji PIT bywa obowiązkiem każdej dorosłej osoby, która to posiada Jakiekolwiek źródła dochodu.


rozliczenie pitu przez internet
Author: Gobierno Aguascalientes
Source: http://www.flickr.com


Dla przykładu, jeśli chodzi o PIT 36 to jest to jeden spośród najpopularniejszych rodzai PIT-ów, który wypełniamy gdy rozliczamy swoje przychody roczne.

Masz zamiar pogłębić swą wiedzę na podobny temat? Zapraszamy zatem do przelogowania się do kolejnej witryny. Tam oczekuje na Ciebie dzisiejszy wpis (https://dryg.pl/oferty-pracy/stocznie-i-porty/inne?categories=109&positions=119).

Ta konkretna deklaracja obejmuje wyłącznie przychody opodatkowane według skali podatkowej, czyli w tym momencie (2016 roczek) osiemnaście procent albo 32%. Jeżeli posiadamy innego rodzaju, nie opodatkowane źródła dochodu, nie składamy danej deklaracji. Do PIT trzydzieści sześć wpisujemy takiego typu rzeczy jak na przykład: dochód roczny z przeprowadzania działalności gospodarczej, albo nawet z przychodu uzyskanego wewnątrz ram wydania książki - tu.


pieniądze
Author: Japanexperterna.se
Source: http://www.flickr.com
Co do opcji rozliczenia deklaracji PIT-u, to rozliczenie pitu przez internet bywa wręcz banalnie proste. W sieci internetowej istnieje wiele programików, w tym programik o nazewnictwie e-pity 2016, który jest łatwiutki oraz prościutki w obsługiwaniu. Napełnienie go polega na tym samym co wypisanie deklaracji papierowej, z tym, iż na dodatek sam wszystko oblicza. Można w nim wypełnić wszystkie możliwą deklarację, pojedynczy problem to zapisanie w bazie danych numeru konta - po tę rzecz trzeba przejść się do Skarbówki - .


Po wypisaniu wszystkich rubryk, programik automatycznie spyta się, czy przesłać deklarację do podanego Urzędu Skarbowego. Wystarczy więc wszystko sprawdzić oraz deklaracja zostanie przesłana!