Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Sok z rokitnika, sok z pokrzywy – znakomity sposób na naturalne dbanie o swoje zdrowie a także urodę.

Najświeższe wpisy

W dzisiejszych czasach sporą uwagę przykłada się do zdrowego jedzenia. Aktualnie na rynku jest dość dużo modyfikowanej żywności, której obywatele już nie chcą spożywać. Mają oni wiedzę, jaka żywność jest dla nich najlepsza i takiej właśnie szukają.


Mało znany cud natury


Naturalny sok z rokitnika
Author: Premium Rosa
Source: https://ekoj.pl
Ze względu na duże zapotrzebowanie i zaintrygowanie ekologiczną żywnością otwiera się coraz więcej sklepów z takimi produktami. Są w nich towary pełnowartościowe, zdrowe i ekologiczne bez chemicznych dodatków. Oprócz samych żywności, które są naturalne i ekologiczne ludzie coraz częściej zakupują też ekologiczne soki, które nie mają cukru oraz innych sztucznych dodatków. Są one wykonane z zdrowych elementów, często posiadają właściwości zdrowotne lub lecznicze. Do takiego rodzaju soku należy sok z rokitnika. Posiada on bardzo dużo właściwości zdrowotnych dla zdrowia i urody. Sok z rokitnika ma w sobie sporo pierwiastków i witamin niezbędnych człowiekowi. Pozwala zatrzymać młodość. Wspomaga on system naczyniowo-sercowy oraz znakomicie wywiera wpływ na różnorodne problemy z żołądkiem. Sok z rokitnika wyśmienicie nadaje się sam bądź, jako dodatek do herbaty w czasie jesienno-zimowym aby zapobiec pochorowaniu się na przeziębienie bądź grypę- Zdrowy Stragan.

Pokrzywa - natura w zdrowiu i urodzie

Oprócz soku z rokitnika innym napitkiem, który posiada wiele zdrowotnych zastosowań jest również sok z pokrzywy. Jest on jednym z najlepszych napoi stosowanym od wielu wieków w ludowej medycynie. Sok z pokrzywy tak jak sok z rokitnika posiada wiele witamin a także pierwiastków. Znakomicie wywiera wpływ na odporność organizmu oraz przywraca łaknienie. Sok z pokrzywy posiada właściwości pielęgnacyjne szczególnie, jeśli chodzi o włosy i skórę.


Sok
Source: http://www.flickr.com
Wywiera znakomity wpływ na układ trawienny jednostki a także pomaga w walce z jego zaburzeniami. Pokrzywa jest rośliną, która masowo rośnie w naszym środowisku, toteż jest łatwo osiągalna, przez co dość spora liczba osób sama wykonuje w mieszkaniu z niej sok (Przeczytaj więcej). Dzięki dużej ilości marketów ze ekologiczną żywnością każda jednostka zainteresowana nabyciem soku z rokitnika albo soku z pokrzywy nie powinna mieć trudności z ich odnalezieniem. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej obowiązkowo zobacz link .