Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Sporo sposobów na wybielanie zębów

Najświeższe wpisy

Forma zębów jest jednym z istotnych czynników decydujących o wyglądzie, także o zdrowiu całego ustroju. Żeby uśmiech był ładny, z wyjątkiem typowego dbania o higienę uzębienia i jamy ustnej, przynajmniej dwa razy w roku powinno się odwiedzić dentystę w celu skontrolowania stanu uzębienia.


Istnieje sporo procedur na wybielenie zębów, jednak coraz to bardziej popularne staje się aplikowanie laserów, oraz lamp hybrydowych wysyłających zimne lazurowe światło w zestawieniu z żelami wybielającymi.


System wybielania zębów biała perła rozjaśnia przebarwienia szkliwa przy użyciu profesjonalnego żelu wybielającego, jaki kładzie się w indywidualnie dostosowanych aplikatorach, aż do chwili otrzymania pożądanego pułapu wybielenia. Biała perła opinie posiada znakomite ze wzgledu na prostotę zastosowania i znaczącą skuteczność. Aktywnym składnikiem w żelu jest nadtlenek karbamidu. Ta sama formuła stosowana jest w fachowych gabinetach stomatologicznych na całym świecie. Ów profesjonalny system do wybielania zębów świetnie eliminuje przebarwienia powstałe w czasie wypalania papierosów, picia kawy i herbaty. Za pomocą wyjątkowej nakładki żel ściśle przylega do zębów, nadtlenek karbamidu jest przekształcany w tlen, który eliminuje zanieczyszczony organiczny nalot z uzębienia, a konstrukcja uzębienia zostaje nieuszkodzona.


fotka - zdrowie
Author: Olivier Duquesne
Source: http://www.flickr.com


biała perła opinie
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Kobieta w salonie SPA
Author: Hotel Zamek Lubliniec
Source: Hotel Zamek Lubliniec


Prócz wybielania żel skutecznie wzmacnia szkliwo zębow i ochrania przed próchnicą.


Produktu nie powinny stosować dzieci, kobiety w ciąży i karmiące piersią, ze schorzeniami dziąseł, bądź osoby uczulone na którykolwiek z komponentów.

Po przeczytaniu przedstawianego artykułu sprawdź, jakie informacje ma rekomendowana strona (https://smartbodytrainer.pl/), która też Cię z pewnością zaciekawi, gdyż informacje na niej są równie atrakcyjne.

Do zestawu dołączona jest skala bieli zębów.