Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Sposoby na mijający czas - jak walczyć ze starzeniem się skóry?

Najświeższe wpisy

Upływający czas, indywidualna mimika buzi a także predyspozycje genetyczne powodują, iż na naszych buziach z czasem pojawiają się zmarszczki. Są świadectwem naszego życia, doświadczenia i charakteru, są cząstką nas.


Jednakże dla osób, jakie nie mogą jak też nie chcą z nimi się pogodzić, medycyna estetyczna proponuje zabiegi korekty bruzd. Rekomendują one w szczególności 2 metody – dobierane indywidualnie do każdej pacjentki, typu jak też liczby zmarszczek, tj. botoks w Warszawie oraz lifting twarzy Warszawa. Pierwsza metoda korekcji bruzd mimicznych polega na wykorzystaniu toksyny botulinowej, występującej pod nazwą handlową przykładowo Botox czy Dysport. Zastrzyk botoxu w stosownie małej dawce powoduje porażenie płytki motorycznej, co w efekcie nie dopuszcza do kurczenia się mięśni. W następstwie zostaje po części zniesiona ruchliwość w miejscu wstrzyknięcia, co może zapobiec marszczeniu się skóry. Następuje wygładzenie już istniejących bruzd – również głębszych mimicznych jak np. pomiędzy brwiami.

twarz
Author: Earthnicity Minerals
Source: Earthnicity Minerals
Warto podkreślić, że Botox oddziałuje wyłącznie w obrębie tych mięśni, do których był wstrzyknięty, podczas kiedy inne mięśnie funkcjonują prawidłowo jak dotąd. Dzięki takiemu zastrzykowi wyraz buzi nie ulega zmianie z kolei zmarszczki zostają wyrównane i usunięte. Wielu pacjentów wyraża niepokój, że na skutek zabiegu likwidowania bruzd Botoxem mogą stracić naturalną wyrazistość twarzy oraz pozyskać tzw. rezultat „maski”, która uniemożliwi im wyrażanie emocji. Doświadczony w zabiegach z zastosowaniem Botoksu lekarz umie poddać procedurze tylko i wyłącznie mięsień odpowiadający za formowanie się zmarszczek, a nie mięśnie wokół. Dzięki takiemu podejściu mięśnie, jakie nie zostały czasowo sparaliżowane pracować będą prawidłowo, a mimika twarzy zostanie nie naruszona.


Lifting twarzy w Warszawie jest to zabieg odmładzający, polegający na naprężeniu tkanek twarzy oraz podniesieniu ich ku górze. Wykonuje się go głównie w celu naciągnięcia oraz wygładzenia skóry buzi, udoskonalenia konturów jak też wygładzenia zmarszczek. Lekarz - (http://www.hipokrates-olesnica.pl/laryngolog) nacina skórę i likwiduje jej nadmiar. Po zabiegu, przez blisko dobę, nieodzowna będzie hospitalizacja. Aby odnaleźć klinikę chirurgi plastycznej w swojej okolicy proponuję wpisać w wyszukiwarkę przykładowo usuwanie zmarszczek w Warszawie.