Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Spróbujmy żyć zdrowiej!

Najświeższe wpisy

Nasz dzisiejszy tryb życia ma bardzo niekorzystny wpływ na nasze zdrowie. Należy rozpocząć od tego, że za dużo czasu spędzamy w pracy. Po męczącym dniu w biurze , w domu też czekają na nas liczne obowiązki. Nie możemy znaleźć czasu na relaks, co sprawia, że bywamy przemęczeni oraz poddenerwowani. To nie wpływa dobrze na codzienne kontakty z rodziną, co jest jeszcze jednym powodem naszej frustracji. Nie pomagamy sobie również dietą.


owoce
Author: Emily
Source: http://www.flickr.com
W naszym codziennym jadłospisie brak świeżych owoców i jarzyn oraz dań, które dodadzą nam energii. Zapominamy o śniadaniu, które jest w końcu najważniejszym posiłkiem w całym dniu. Na dodatek, nie uprawiamy żadnej aktywności fizycznej, co drastycznie zmniejsza naszą odporność- bardzo pomocna strona, warto zajrzeć.

Zmiana trybu życia nie jest kwestią łatwą, zwłaszcza, jeżeli wydaje nam się, że na nic już nie znajdziemy czasu. Ale jeżeli zrobimy szczegółowy rozkład zajęć oraz wypiszemy tylko najistotniejsze rzeczy, które musimy zrobić, może się okazać, że zostanie nam kilka wolnych godzin, które można wykorzystać na uprawianie sportu, zabawę z partnerem lub lekturę ulubionej książki.


Na pewno należy znaleźć pół godzinki na przygotowanie śniadania. Jest to najistotniejszy posiłek, ponieważ dodaje nam energii na cały dzień. Postarajmy się, aby był on pożywny i zawierał wartościowe produkty. Zdrowa dieta (zapraszamy do skorzystania z naszego łódzkiego cateringu) to również rezygnacja z popularnych półproduktów. Zapomnijmy o cukrze. Lepiej stosować ksylitol, czyli naturalny zamiennik. Jest to niskokaloryczna słodka substancja otrzymywana z brzozy - odpowiednia strona.

Powinniśmy ograniczyć używki takie jak kawa, czy alkohol. Palacze muszą poważne zastanowić się nad rzuceniem tego paskudnego nałogu. Bardzo dobrze dyscyplinuje nas sport. Powinniśmy wybrać jakąś formę ruchu, która nam najbardziej odpowiada i rozpocząć regularne treningi. Jeśli tylko będziemy systematyczni, bardzo szybko poczujemy zdumiewające rezultaty. Zyskamy kondycję, nasza skóra stanie się gładka, a my poczujemy się szczęśliwi. Pamiętajmy też o odpoczynku oraz długim śnie. Jeśli uprawiamy sport, nasze ciało musi mieć czas na regenerację.