Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Szczupła i wyrzeźbiona sylwetka to marzenie dużej grupy ludzi — można ją uzyskać pod bacznym okiem trenera

Najświeższe wpisy

Współcześnie trudno wyobrazić sobie, by istniał ktoś, komu nie zależałoby na pięknym wyglądzie.


Chęć utraty wagi i wyrzeźbienia smukłej sylwetki to jedynie początek sukcesu.


ear laryngolog
Author: Hey Paul Studios
Source: http://www.flickr.com


trener
Source: http://sxc.hu/
Niestety masa osób ma słomiany zapał i często kończy się na dużych obietnicach. By nie porzucić ćwiczeń po kilku próbach, pomocny może okazać się trener. To osoba, która weźmie się za nas i poprowadzi przez ciężki czas gubienia zbędnych kilogramów i budowania ładnie wyrzeźbionych mięśni. Będzie to okres zwątpienia i niekiedy złości, ale również szczęścia z osiąganych celów. Należy przecież jasno sobie powiedzieć, że szczupłą sylwetkę nie da się osiągnąć w trzy tygodnie. Reklamy tak twierdzą, kiedy oferują różne pigułki i inne preparaty, ale to wierutne kłamstwo. Tylko treningi oraz zdrowa dieta dadzą wyczekiwany oraz trwały efekt. By nie popadać w frustrację tym, że efekty nie są widoczne od razu, należy przed sobą stawiać drobne cele. To pomaga. Prócz tego wsparcie coacha będzie nieocenione. Nie tylko będzie on tworzył dla nas ćwiczenia, które sprawnie pozwolą nam spalać tłuszcz, ale nie dopuści także do żadnej kontuzji.

Sprawdź większą ilość detali, a poznasz inne treści, które z pewnością również Cię zaintrygują. Nie czekaj więc i użyj źródła.

Częstym problemem ludzi, którzy trenują sami, jest to, że robią sobie krzywdę.


PrzeCiążają się już na pierwszych treningach, ponieważ pragną prędko zobaczyć efekty i bywają niecierpliwi. Przez długi czas prowadzili siedzący tryb życia, a tu nagle chcą biegać po 30 km albo podnosić po 80 kg na jednej ręce. To może mieć fatalne skutki.