Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Szpitalni aniołowie - czyli na kogo, oprócz lekarzy, możemy liczyć w sytuacji zagrożenia życia

Najświeższe wpisy

Zdrowie jest najdroższym podarunkiem. Powinniśmy je cenić i troszczyć się o nie na każdym kroku. Czasem jednak zdarzają się zdarzenia, gdy zmuszeni jesteśmy szukać pomocy u obcych.


Nie lubimy chorować.
sanitariusz
Author: Gobierno Cholula
Source: http://www.flickr.com


Jednak, gdy już zainfekują nas bakterie, nieodzownie udajemy się do lekarza.

Masz ochotę rozszerzyć swoją wiedzę na taki temat? Zachęcamy zatem do przejścia do kolejnej strony. Tam czeka na Ciebie dzisiejszy wpis.

Z oddziałami medycznymi kojarzą nam się szczególnie lekarze. Wszakże, nie powinniśmy zapominać, iż oprócz nich w placówkach zdrowia zatrudnieni są także inni wyspecjalizowani pracownicy. Jednym z nich jest na przykład sanitariusz. Jego funkcja jest związana z wieloma obowiązkami, bez których ani jeden szpital nie mógłby się obejść. Sanitariusz podlega bezpośrednio pod lekarza prowadzącego, realizuje jego polecenia oraz w wielu zdarzeniach towarzyszy pacjentowi. Opiekuje się próbkami krwi, transportuje kuracjuszy na kontrole lekarskie i zabiegi, a oprócz tego - w zależności od stanowiska - dba o higienę łóżek szpitalnych. Sanitariusz to zwykle osoba bardzo oddana pacjentom.

Jeśli spodobał Ci się omawiany wpis, kliknij ten odnośnik - na pewno też warto zobaczyć tam (https://dokumentyniszczenie.pl/archiwizacja-dokumentow) jeszcze jeden dający do myślenia materiał!

Mimo że w wielu sytuacjach niezauważany, charakteryzuje się rzetelnością i godną podziwu chęcią niesienia wsparcia chorym. Jest prawdziwym aniołem, który wielokrotnie przechadzając się przez szpitalne korytarze udziela pomocy nie oczekując na aplauz.


polecane źródło
Author: Catherine Oakley
Source: http://www.flickr.com


Wielu z nas nie pamięta sanitariuszy po wyjściu ze szpitala.
Jednak każdego dnia wykonują oni bardzo ciężkie zadania. Nie zapominajmy o tym, ponieważ nasza rekonwalescencja w dużym stopniu zależy także od ich pracy.