Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Torty dla dzieci - jak zrobić idealny tort urodzinowy dla dziecka

Najświeższe wpisy

Urodziny dziecka to doskonała okazja na zaprezentowanie swojej kreatywności. Przygotowanie oryginalnego tortu to wyzwanie, jakiego warto się podjąć, by sprawić radość swemu dziecku oraz zaskoczyć gości.

Jeżeli chodzi o torty dla dzieci to nie ma wątpliwości, że dla milusińskich najważniejsza jest dekoracja.
na sali weselnej
Author: Trevor Turk
Source: http://www.flickr.com
Dzieci nie są raczej wielkimi miłośnikami tortów, ale cenią sobie ich ciekawy wygląd. Z tego względu podstawowy tort - www.tort-artystyczny.pl/ złoży się po prostu z biszkoptu, kremu lub śmietany oraz świeżych owoców. Aby zadowolić swoją pociechę większą uwagę należy przywiązać do dekoracji tortu- spójrz na to. Jak to zrobić? Możemy np. przygotować tort w innym kształcie niż koło. Wykorzystując formy do pieczenia w oryginalnym kształcie możemy stworzyć tort w kształcie serca, misia, zamku czy zwierzątka. Dziecko z pewnością zwróci uwagę także na kolor.Aby wykonać kolorowy tort należy użyć spożywczych barwników. Barwniki możemy dodać do ciasta, ale również kremu czy dekoracji. Mnóstwo inspiracji do użycia barwników spożywczych znajdziemy w internecie. Popularna inspiracja to na przykład tort (babie-lato.com) w kolorach tęczy, gdzie każda warstwa jest w innym kolorze. Zamiast jednego tortu możemy upiec także wiele muffinek, udekorować je kremem i słodkimi koralikami. To może być świetna zabawa! Pozwólmy, aby maluch sam udekorował swoje urodzinowe muffinki, a wtedy satysfakcja z urodzin będzie ogromna. Oprócz gotowych dekoracji można wykorzystać niewielkie słodycze - żelki, batoniki, draże - wszystko co lubi nasze dziecko. Zarówno tort jak i muffiny możemy również udekorować napisami wycinanymi z kolorowej masy.

Jeśli jednak pieczenie nie jest naszą domeną bądź nie mamy wystarczającego czasu, aby samodzielnie przygotować tort, doskonałym wyborem będą artystyczne torty dla dzieci. Taki tort przygotowany przez profesjonalistę to niesamowita atrakcja dla dziecka, jak i gości- .