Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Trunki towarzyszą ludzkości od wieków - korzystali z tego choćby starożytni Rzymianie czy mieszkańcy Mezopotamii

Najświeższe wpisy

Wszystko, co wynalazł człowiek posiada zawsze dobrą oraz złą moc. Dynamit był przecież wynaleziony przez Nobla w szlachetnym celu, a dopiero później ludzie zaczęli go stosować poniekąd jako broń w bojach.


laptop
Author: Karen Rachel Lee
Source: http://www.flickr.com
Rehabilitacja
Author: Cheerful Givers
Source: http://www.flickr.com


Alkohol rzeszy rodakom kojarzy się z nałogiem, który musimy przyznać jest niszczący. Jednak, to nie jest do końca tak, że każdy alkohol (zobaczysz tu) szkodzi zdrowiu. Wielu lekarzy twierdzi (i jest to udokumentowane badaniami), że jedno nieduże piwko wspomagająco działa na nerki, a kieliszek wina po obiedzie pomaga w trawieniu. Zatem, jak we wszystkim w życiu, najważniejszy wydaje się być umiar - powinniśmy po prostu zdawać sobie sprawę z tego, kiedy powiedzieć nie. Można radować się spotkaniem z bliskimi w mieszkaniu lub w knajpce i wypić wyborne wino. Nic w tym złego, szczególnie jeżeli nie uciekamy w alkohol, gdy mamy jakieś problemy i mamy ochotę o nich zapomnieć. W obecnych czasach, aby być w stanie sprzedawać alkohol, sklep albo knajpka muszą posiadać specjalne pozwolenia.

Jeżeli po przeczytaniu tego tekstu będziesz chciał poszerzyć dane na opisywany temat, to pomocne omówienie (http://www.laoliva.pl/oliwa-do-salatek) niesłychanie Ci pomoże - kliknij i zobacz!

Mamy takie sklepy, które całkowicie wyspecjalizowały się w sprzedaży win albo piw i nie proponują niczego innego. Wtedy ich asortyment jest doprawdy rewelacyjny, ponieważ sprowadzają oni napoje alkoholowe z całego świata, by dać możliwość swoim klientom spróbować różnych, niekiedy bardzo zaskakujących smaków.


Wybierając jakiś alkohol, nie zapominajmy, aby posiadał on akcyzę. Jest ona zapewnieniem tego, że alkohol nie pochodzi z przemytu i spełnia wymogi dopuszczenia do sprzedaży, więc nie zachodzi czyjemuś zdrowiu.