Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Twoja firma nie daje dochodów? Co robić?

Najświeższe wpisy

Masz własną firmę oraz chcesz, by była ona najlepsza na rynku, jednak bez ustanku coś ci nie idzie? Problem leżeć może w wewnętrznej strukturze twego przedsiębiorstwa, niewykwalifikowanej kadrze zarządzającej czy trwonieniu czasu na przykład na biznesowe spotkania.
Z ankiet wypływa, że blisko 27% przedsiębiorstw posiada niewłaściwie przygotowaną kadrę menadżerską. To odbija się wpierw na pracownikach, jacy tracą motywację do wykonywanej pracy a także częściej ją rzucają. Taki team nie jest też zorientowany w strategicznych celach przedsiębiorstwa. Aż co czwarta analizowana jednostka stwierdziła, że ma problemy z pracą zespołową. Poza tym przedsiębiorcy jako istotne ograniczenia wzrostu wymienili nienależyte zarządzanie czasem pracy albo tracenie go na tzw. tłumienie pożarów jak też spotkania firmowe.


Polskie przedsiębiorstwa nie są wystarczająco rozwinięte. To czasami efekt złej kultury organizacyjnej. W efekcie firma odnotowuje wyłącznie podwyższenie przychodów, a nie intrat. Firmy rywalizują niższymi opłatami oraz zwiększają skalę swej działalności, jednak z drugiej strony bez ustanku zmagają się z zastojem struktury nadzorowania jak też wypaleniem pracobiorców. Szukanie łatwych rozwiązań jak też bieg za zwiększaniem liczby klientów często nie przekładają się na skuteczność prowadzonego interesu. Firmy muszą zmieniać swą organizacyjną strukturę. Pracownicy mają być świadomi bieżącej sytuacji w firmie jak też prowadzonych przez nie działań, aby mogli aktywnie uczestniczyć w rozwoju firmy.
Zmiana myślenia pracobiorców, ich związek z przedsiębiorstwem jak też doinformowanie spowodują, iż cele organizacji będą realizowane bardziej efektywnie. Jeśli problemy firmy są naprawdę poważne, należy odszukać kancelarię prawną dla której likwidacja spółek jest zagadnieniem dobrze znanym.