Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Użyteczne i darmowe konto bankowe – podstawowe informacje

Najświeższe wpisy

W obecnych czasach nie warto gromadzić gotówki w domu. Banki proponują nadzwyczaj interesujące propozycje, jakie pozwalają na słuszne przechowywanie swoich środków finansowych. Bezapelacyjnie warto zainteresować się tą tematyką – okazuje się, iż może okazać się to nader wygodne.
oszczędzanie pieniędzy
Author: 401(K) 2012
Source: http://www.flickr.com
Funkcjonuje wiele typów rachunków bankowych. Pewne z nich jednak zdecydowanie wyodrębniają się na tle konkurencyjnych rozwiązań. Konto osobiste Inteligo jest całkowicie darmowe. Nie uiszcza się nic także, za przeprowadzanie transferów bankowych. Wypłacenia pieniędzy w konkretnych bankomatach nie będą wiązać się z koniecznością uiszczenia prowizji.

Więcej:

Jednocześnie trzeba zwrócić uwagę, iż dostęp do rachunku można mieć za pomocą sieci internetowej. Z tej przyczyny jest to rozwiązanie nader komfortowe. Płacenie rachunków nie będzie wymagało wychodzenia z mieszkania. Taki rachunek pozwoli też na szybkie przeprowadzenie zakupów internetowych.

Otwarcie konta będzie również bardzo łatwe. By otworzyć konto osobiste Inteligo trzeba uzupełnić wniosek zamieszczony na stronie www instytucji finansowej. Potem pracownik instytucji dzwoni do nas w celu potwierdzenia przekazanych danych i określenia najwygodniejszego terminu, w którym odwiedzi nas kurier zaopatrzony w dokumenty.Potem należy parafować umowę w obecności kuriera. Dokumenty zostają przesłane do banku, natomiast my zyskujemy dane do aktywacji rachunku. W tym momencie posiadamy uruchomione konto, z jakiego możemy korzystać – na przykład przez Internet. Jeżeli jednak wolimy standardową bankowość – nic nie stoi na przeszkodzie ażeby udać się do oddziału banku.

bank
Author: Simon Cunningham
Source: http://www.flickr.com
Prócz tego wykonalne jest uzyskanie dostępu do konta za pomocą telefonu. Dostrzegalne jest więc, że współczesna bankowość oferuje nadzwyczaj dużo ułatwień. Fakt, że takie rozwiązania są darmowe sprawia, że z całą pewnością wskazane jest podjąć decyzję na taką ofertę.

Przeczytaj: Jak działa pożyczka pod zastaw samochodu

Jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości – wskazane jest poczytać wiadomości w sieci.

Jeśli podoba Ci się publikowany artykuł, to niewątpliwie zafascynują Cię też praktyczne informacje (http://inoffice.pl/sale-konferencyjne/), które odnajdziesz tu - one wciągną Cię całkowicie.

Przedstawiane konto szczyci się świetnymi opiniami. Według użytkowników banku jest ono nader przyjazne dla klienta.