Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

In vitro - dla wielu par jedyna szansa na spełnienie marzeń o powiększeniu rodziny

Najświeższe wpisy

Specjaliści ostrzegają: systematycznie rośnie ilość osób walczących z problemem niepłodności.


Statystyki mówią same za siebie. Aktualnie już 20% polskich par ma kłopoty z zajściem w ciążę - in vitro Śląsk.
SPA
Author: Ritesh Man Tamrakar
Source: http://www.flickr.com


Dlaczego? Powodów jest przynajmniej kilka. Napięcie, intensywny tryb życia, źle zbilansowana dieta, nierównowaga hormonalna, zanieczyszczenie środowiska, nadwaga, przebyte schorzenia - wyliczać można bez przerwy. Niejednokrotnie jedynym sposobem na zrealizowanie pragnienia o potomku jest zapłodnienie pozaustrojowe in vitro śląsk może poszczycić się bogatą „bazą” centrów medycznych przeprowadzających owy „zabieg”. Pojawia się pytanie: na czym on polega? Najprościej rzecz ujmując to połączenie męskiej i żeńskiej komórki rozrodczej, które następuje poza organizmem matki. „Podwójna miesiączka”, niedrożność jajowodów a także niepłodność idiopatyczna to prawdopodobnie, jedne z najczęstszych wskazań do przeprowadzenia in vitro. Jeżeli zapłodnienie zakończy się sukcesem i dojdzie do poczęcia, podczas ciąży, dobrze jest zdecydować się na badania prenatalne. Tego rodzaju diagnostyka odgrywa albowiem nader ważną rolę - badania (pozostałe informację dostępne będą tu) prenatalne.


Wczesne wykrycie wad w anatomicznej budowie płodu znacząco zwiększa szanse na urodzenie zdrowego dziecka. Pozwala uratować zdrowie, a bardzo często również życie maleństwa. Trzeba, podkreślić, że badania prenatalne w większości przypadków nie powodują komplikacji.