Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

W dzisiejszych czasach w artykułach spożywczych jest coraz więcej chemii, dlatego coraz większa liczba osób ma różne alergie

Najświeższe wpisy

W przeszłości nie mówiło się zbyt wiele o alergiach pokarmowych. Najnormalniej w świecie pożywienie było czystsze.


Ilość chemii, którą producenci jedzenia upychają do przeróżnych produktów, jest powalająca.


Nomar
Source: Nomar.com.pl
zamówienie
Author: Sofa
Source: Sofa


testy pokarmowe
Author: Support Tattoos + Piercings at Work
Source: http://www.flickr.com


To niewiarygodne, jednak niestety prawdziwe. Znaczny procent rodaków nie czyta etykiet produktów w sklepach, gdyż nie mamy raczej czasu lub po prostu nie rozróżniamy różnych skrótów i nazw. To duży błąd, gdyż z reguły może mieć to fatalne skutki na zdrowiu. Kłopot w tym, że coraz liczniejsza grupa osób cierpli na alergie pokarmowe. U niektórych pojawiają się one w początkowym stadium rozwoju, a u innych już w późniejszym okresie. Często alergie dotyczą nabiału i jakiś mąk (albo ogólnie glutenu), jak również orzeszków czy cytrusów. By dowiedzieć się, co tak naprawdę nas uczula, trzeba wykonać testy pokarmowe. Badania mogą być zrobione na dwa sposoby — z krwi albo nakłuciami na skórze. Obie techniki są tak samo skuteczne, zatem wybór należy do nas. Pamiętajmy tylko o tym, żeby znaleźć firmę, która ma pozytywne oceny i profesjonalnie wyposażone laboratorium. Nie ociągajmy się więc z decyzją o zrobieniu badań. Nie potrwa to zbyt długo. Nie są one też zbytnio drogie, więc każdego na to stać.


Kiedy już będziemy wiedzieć, co nas uczula, to życie będzie prostsze. Po prostu będziemy unikać danych rzeczy. To sprawi, że nie będzie nas swędzieć skóra oraz nie będą pojawiać się na niej bolesne bąble. Prócz tego nasze jelita - badania na pasożyty diagnostyka będą prawidłowo pracować.