Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

W dzisiejszych czasach wiele osób promuje się w sieci, jednakże tradycyjne wizytówki nigdy nie znikną z biznesu

Najświeższe wpisy

Niejeden człowiek biznesu musi mieć w notatniku wizytówkę. Nawet pozornie niewinne pójście na saunę może okazać się świetną możliwością na zrobienie biznesu życia.


Nigdy (szczegółyna ten temat> Klinika Stomatologiczna Aurident) nie wiadomo kogo i gdzie napotkamy. Toteż jeżeli mamy własną firmę lub kierujemy przedsiębiorstwem, stale miejmy przy sobie swoje wizytówki.


zespół certyfikacyjny
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Młodzi ludzie najczęściej chcą zaszokować swoich potencjalnych klientów wręczając im osobliwe oraz barwne wizytówki. W taki sposób chcą się wyróżnić z tłumu i być zapamiętanym. Zapewne jest to skuteczne, ale nie wszędzie. Są profesje gdzie bardziej liczy się powściągliwość niż agresywność. Do tych ludzi zaliczają się na przykład prawnicy, z tego powodu dla nich wizytówki klasyczne to norma. W ten sposób pokazują swój profesjonalizm i dyskrecję.


Jest także wiele innych profesji, gdzie trzeba stale mieć w teczce wizytówkę - są to przykładowo lekarze albo tłumacze. Jeżeli interesuje Cię wizytówka tłumacz to dobra specjalizacja, by zagwarantować sobie szansę zostawienia komuś namiarów na siebie w każdym miejscu i momencie. Wydaje się to o wiele bardziej profesjonalne niż zapisywanie własnego adresu e-mail i telefonu na wyrwanym skrawku papieru z notesu lub serwetce. Wizytówka bywa niewielka, więc może się wydawać, że jest bez znaczenia. Ale to zwodniczy pogląd.


W dużym stopniu świadczy o naszym profesjonalizmie oraz podejściu do biznesu.


Trzeba stale mieć w teczce kilkanaście wizytówek. Nigdy nie możemy wiedzieć, kiedy będziemy ich potrzebować.