Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób można szybko i bezboleśnie zmieniać kolor swoich oczu?

Najświeższe wpisy

Duża część społeczeństwa zachowuje dziś aktywny tryb życia. Jeżeli nawet nie uprawia sportu, to z pewnością skarży się na brak wolnego czasu. Dla takich właśnie osób powstały bardzo komfortowe w użytkowaniu szkła kontaktowe.


Są doskonałym wyjściem dla młodych ludzi, którzy trenują różne konkurencje sportowe, gdyż w razie jakiejkolwiek kontuzji, w odróżnieniu od okularów, nie uszkodzą np. nosa.


soczewki kontaktowe jednodniowe
Author: Calvado.pl
Source: Dekoria.pl


Poruszają się wraz z oczami oraz nie parują podczas zmian temperatury. Jeśli interesują Cię soczewki kontaktowe jednodniowe szkiełka będą o tyle wygodne, że nie wymagają do ich przechowywania specjalistycznego płynu. Można by je zwyczajnie wyrzucić i założyć nowe. Ich dodatkową zaletą jest też ich niezwykle niska cena. Często też można by uzyskać bezpłatne próbki. Ponadto przy ich pomocy można by szybko zmieniać kolor swoich źrenic. Takie soczewki nie obciążają swoim ciężarem nosa, ani nie redukują pola widzenia. Takie jednodniowe szkiełka są znakomitym wyjściem dla osób, które nie chciałyby nosić okularów, a dużo są w podróży. Mają w tym czasie ograniczony dostęp do kranu, co utrudnia wymianę szkiełek w higienicznych uwarunkowaniach.


efekty
Author: German Tenorio
Source: http://www.flickr.com
Jednodniowe szkiełka mogą być wykorzystywane przez osoby z praktycznie dowolną wadą wzroku: krótkowzrocznością, dalekowzrocznością, astygmatyzmem czy starczowzrocznością. Szkła kontaktowe kupuje się w pojemnikach posiadających 30 sztuk. Opłata to ok.


70-100 złotych, zależnie od ich wytwórcy i typu szkiełek. Te sferyczne są trochę mniej kosztowne niż multifokalne. Jeśli chcesz rozpocząć zakładać takie szkiełka, należałoby wcześniej skonsultować się z lekarzem.