Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób poszukiwać pracy?

Najświeższe wpisy

Jak wykazują badania, za nowym zajęciem rozgląda się powyżej jedna druga specjalistów czynnych na rynku pracy. Problem w tym, iż bardzo często poświęcają na to stanowczo nazbyt niewiele czasu.


Powyżej jedna trzecia fachowców na poszukiwania nowego stanowiska poświęca jedynie 3 godziny na tydzień.
pracownicy
Author: kstudenta
Source: http://www.sxc.hu


Wedle rzeczoznawców to zbyt niewiele, ażeby skutecznie szukać pracy. Efektywne poszukiwanie pracy wymaga wytrwałości a także czasowego zaangażowania, stąd dobrze jest na ten cel przeznaczyć więcej aniżeli trzy godziny tygodniowo. Zastanawiając się, jak wypatrywać pracy, powinniśmy przygotować się, że nastręczają one z pewnością jednego: konsekwencji. Niedostateczne zaangażowanie częstokroć skutkuje niezadowalającymi efektami poszukiwań. A więc: jak szukać pracy, by ją rzeczywiście znaleźć?


praca elektryk
Author: Innovation Lab
Source: http://www.flickr.com


Zaplanuj swoje działania na każdy dzień. Skuteczne poszukiwanie zatrudnienia musi być metodyczne. Musi wejść Ci w nawyk. Analizuj nowe propozycje pracy zawsze o tym samym czasie oraz od razu przesyłaj swe aplikacje. Kiedy zobaczysz interesujące ogłoszenie, lecz w danej chwili nie jesteś w stanie odpowiedzieć na nie, dodaj je do ulubionych oraz ustaw sobie przypomnienie, ażeby na pewno wrócić do niego w porze wieczoru albo następnego dnia. Wykorzystaj internet, wpisując w przeglądarkę szukaną wyrażenie, na przykład: praca elektryk.
Dorzucaj na bieżąco do swego życiorysu projekty, które uskuteczniłeś z sukcesem, uzupełniaj pola kursy i umiejętności o nowo zyskane certyfikaty i kompetencje. Tak przygotowane, bieżące CV zweryfikuj z propozycjami z Twej kategorii. Potem zostaje Ci już tylko jedno, to jest - aplikuj.